StaFi شبکه آزمایشی Liquid Staking را به عنوان راه‌اندازی سرویس معرفی کرد، نسخه StaFi 2.0 را معرفی کرد


فهرست

  • StaFi's Liquid Staking-as-a-Service در تست نت راه اندازی شد
  • ارتقا راه را برای StaFi 2.0 چند زنجیره ای هموار می کند

پیشنهاد StaFi به راه حلی مناسب برای متخصصان استیکینگ مایع در هر دو ماشین مجازی اتریوم (EVM) و CosmWasm تبدیل شده است.

StaFi's Liquid Staking-as-a-Service در تست نت راه اندازی شد

طبق بیانیه رسمی تیمش، پلتفرم مشتقات سهامداری مایع StaFi با موفقیت شبکه آزمایشی Liquid Staking به عنوان سرویس (LSAAS) خود را قبل از راه اندازی شبکه اصلی StaFi 2.0 به کار گرفته است.

تکرار بسیار موردانتظار پروتکل استیکینگ مایع StaFi مجموعه ای از ویژگی های قدرتمند جدید را با هدف قرار دادن آن به عنوان راه حل زیرساختی پیشرو برای EVM و Cosmos معرفی می کند.

شبکه آزمایشی StaFi 2.0 از مشتقات استیکینگ مایع (LSD) برای اکوسیستم های زنجیره بلوکی پیشرو از جمله اتریوم، همه EVM L2 های اصلی و Cosmos پشتیبانی می کند.

چارچوب CosWasm LSD از انواع رویکردهای استقرار، از جمله پلت فرم قرارداد هوشمند بومی نوترون، که توسط Cosmos ایمن شده است، پشتیبانی می کند. StaFi 2.0 همچنین از استقرار زنجیره بومی Cosmos پشتیبانی می کند.

لیام یانگ، یکی از بنیانگذاران StaFi، بر اهمیت آخرین پیشرفت‌ها برای کل صحنه LSD در پلتفرم‌های قراردادهای هوشمند مهم تاکید می‌کند:

راه اندازی شبکه آزمایشی StaFi 2.0 نقطه عطف مهمی در سفر ما به شبکه اصلی است. این همچنین یک تقویت بزرگ برای بلاک چین های لایه 1 است که خواهان دسترسی آسان تر به LSD هستند. این عمودی دارای پتانسیل گسترده ای برای تقویت امنیت شبکه، تمرکززدایی و باز کردن فرصت های جدید برای تولید بازده است. آینده توسعه بلاک چین با استکینگ مایع در هم تنیده شده است. StaFi 2.0 با پیشگامی Liquid Staking به عنوان یک سرویس، نقشی اساسی در تحقق این چشم انداز خواهد داشت.

توسعه دهندگان StaFi اضافه کردند که پیشنهاد جدید به چالش های نقدینگی پراکنده در اکوسیستم های اتریوم و کاسموس می پردازد.

ارتقا راه را برای StaFi 2.0 چند زنجیره ای هموار می کند

چارچوب LSAAS StaFi نوید تسریع توسعه LSD را می دهد. این امر استقرار سریع مشتقات Liquid Staking بسیار ایمن و کارآمد را در هر دو شبکه بلاک چین L1 و L2 تسهیل می کند. با استفاده از شبکه آزمایشی StaFi 2.0، توسعه دهندگان می توانند محصولات LSD را امتحان کنند و راحتی دسترسی به Liquid Staking به عنوان یک سرویس را تجربه کنند.

StaFi 2.0 که هم به عنوان یک ارتقای بزرگ و هم به عنوان یک تغییر نام تجاری اصلی به حساب می آید، پروتکل StaFi را قادر می سازد تا به یک لایه زیرساخت برای LSD با پشتیبانی از چندین ماشین مجازی، از جمله EVM و WASM، تبدیل شود.

این صنعت چند میلیارد دلاری استکینگ مایع را تقویت می کند و StaFi را به عنوان یک مؤلفه کلیدی در گسترش LSD و آوردن مجدد سهام به بلاک چین های L1 و L2 بیشتر می کند.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید