پرداخت‌های استیبل کوین: ویزا برنامه‌هایی را برای محصول ارز دیجیتال «جاه‌طلبانه» به اشتراک می‌گذارد


محصول آتی ارز دیجیتال ویزا برای پذیرش گسترده شبکه های بلاک چین عمومی و پرداخت های استیبل کوین طراحی شده است.

غول پرداخت جهانی ویزا با ابتکار جدیدی که بر پرداخت های استیبل کوین متمرکز است، به بررسی مزایای صنعت ارزهای دیجیتال ادامه می دهد.

رئیس بخش رمزنگاری ویزا، کوی شفیلد، در 24 آوریل در توییتر از پروژه جدید مرتبط با ارزهای دیجیتال که توسط این شرکت توسعه یافته است، خبر داد.

شفیلد خاطرنشان کرد که محصول آینده ارز دیجیتال ویزا برای پذیرش گسترده شبکه های بلاک چین عمومی و پرداخت های استیبل کوین طراحی شده است.

طبق یک پست شغلی ویزا که در 20 آوریل منتشر شد، بخش رمزنگاری این شرکت در حال ساخت “محصولات نسل بعدی” برای تسهیل تجارت دیجیتال در زندگی روزمره است.

برای توسعه این محصول، ویزا به دنبال استخدام مهندسان نرم افزار متمرکز بر برنامه نویسی، سیستم های پشتیبان، فناوری های Web3 است.

شفیلد در توییتر نوشت: «من به ویژه به تجربه استفاده از Github Copilot و سایر ابزارهای مهندسی مبتنی بر هوش مصنوعی برای نوشتن و اشکال‌زدایی قراردادهای هوشمند علاقه دارم.

ویزا درک خوبی از راه‌حل‌های Tier 1 و Tier 2 و همچنین تجربه نوشتن قراردادهای هوشمند با استفاده از زبان برنامه‌نویسی Solidity را به‌عنوان مدارک ترجیحی متقاضی فهرست کرده است. Solidity که به ویژه توسط شبکه اتریوم معرفی شده است برای ایجاد قراردادهای هوشمند بر روی پلتفرم های بلاک چین و ایجاد زنجیره ای از سوابق تراکنش ها در سیستم بلاک چین استفاده می شود.

مرتبط با: بیت کوین لایتنینگ شبکه، ویزا و مسترکارت: 1000 برابر ارزانتر از دیتا

این موقعیت همچنین به درک خوبی از شبکه های دفتر کل توزیع شده عمومی و مجاز، پروتکل های امنیتی، ذخیره سازی کلید خصوصی و پیشرفت های جدید اتریوم مانند ERC-4337 نیاز دارد.

ویزا، یکی از بزرگترین شرکت های پرداخت جهان، در سال 2020 با مشارکت با شرکت بلاک چین Circle برای پشتیبانی از استیبل کوین USD Coin (USDC) در کارت های اعتباری انتخاب شده، گام بزرگی در صنعت کریپتو برداشت. این شرکت به تدریج عرضه ارزهای دیجیتال خود را گسترش می‌دهد، اما برخی از شراکت‌های صنعتی جدید را به دلیل بازار خرس کریپتو در سال 2022 و سقوط‌های صنعتی بزرگ مانند سلسیوس و FTX متوقف کرده است.

مجله: سکه‌های ناپایدار: خطرات کاذب، بانکی و سایر خطرات ظاهر می‌شوند
نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید