شبکه SSV شبکه اصلی مشوق را بهبود می بخشد، پاداش ها را افزایش می دهد


فهرست

  • پیشرفت برنامه اصلی مشوق شبکه SSV، APR تا 20٪ افزایش یافته است
  • کیف پول های چند امضایی SAFE اکنون واجد شرایط توزیع پاداش هستند

ارائه‌دهنده زیرساخت بلاک‌چین شبکه SSV، پس از رفراندوم حاکمیتی در مورد پیشنهاد DIP 18، بازنگری‌هایی را در برنامه شبکه اصلی (IMP) خود اعلام کرده است. همه مشارکت‌کنندگان شبکه اصلی می‌توانند پاداش‌های ارتقا یافته را دریافت کنند.

پیشرفت برنامه اصلی مشوق شبکه SSV، APR تا 20٪ افزایش یافته است

ارائه‌دهنده زیرساخت اصلی سهامداری شبکه SSV از اصلاح جامع برنامه اصلی مشوق (IMP) خود خبر داده است. ارائه دهنده سه ماه اضافی به برنامه برنامه اضافه می کند و نرخ پاداش را برای شرکت کنندگان خود افزایش می دهد.

پیشنهاد DIP 18 بن افلک، که توسط یک کاربر مستعار SSV ارائه شد، شاهد بود که تعداد زیادی از رای دهندگان این پیشنهاد را پذیرفتند، با بیش از 99٪ از آرا این پیشنهاد را پذیرفتند و کمتر از 0.01٪ رای ممتنع دادند.

هدف از آخرین اصلاحات، تمدید دوره IMP فعلی تا دسامبر 2024 و افزودن سه ماه به برنامه است که در مجموع آن را به 15 ماه می رساند. هدف از این کار تشویق کاربران برای پیوستن به عنوان اعتباربخش و به حداکثر رساندن پاداش آنها در طول عمر برنامه است.

دوم، هم ترازی مجدد ردیف پیشنهادی نیز تصویب شد و پاداش APR را برای اعتبار سنجی SSV افزایش داد. سیستم پاداش لایه‌ای جدید افزایش ۳۰ درصدی APR را به ۲۰۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ اعتبار‌دهنده اول، ۲۰% افزایش APR را به ۳۵۰۰۰ تا ۴۵۰۰۰ اعتبار‌دهنده بعدی و در نهایت ۱۰% افزایش در آوریل به ۴۵،۰۰۰ تا ۱۰۰،۰۰۰ اعتبار‌دهنده ارائه می‌دهد. سیستم ردیف جدید بلافاصله پس از رای موفقیت آمیز عدم تمرکز اجرایی خواهد شد و تا پایان برنامه به قوت خود باقی خواهد ماند.

کیف پول های چند امضایی SAFE اکنون واجد شرایط توزیع پاداش هستند

این پروتکل علاوه بر ارزیابی مجدد افزایش سررسید و شرایط APR، الزامات کیف پول های واجد شرایط جوایز را نیز تغییر می دهد.

پس از شروع به‌روزرسانی، اعتبارسنجی‌هایی که از طریق سوابق چند امضایی SAFE شرکت می‌کنند نیز می‌توانند در برنامه IMP شرکت کنند. این تغییر به نفع کاربرانی است که از طریق ثبت نام‌های چند امضایی شرکت می‌کنند و اطمینان می‌دهند که جوایز مستقیماً به کیف پول SAFE نسبت داده می‌شود نه به توزیع‌کنندگان آنها.

مرتبط با

همانطور که قبلاً در U.Today پوشش داده شد، در می 2024، شبکه SSV نقشه راه فناوری جدید خود را منتشر کرد که در آن برنامه های هاردفورک و اهداف توسعه خود را برجسته می کرد.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید