CSO بایننس می گوید انتشار اطلاعات نادرست در مورد Changpeng Zhao برای SBF “هنجار” است.


پاتریک هیلمن، مدیر ارشد استراتژی بایننس، ادعا کرد که سم بانکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، “به طور مداوم” از پلتفرم خود برای بی اعتبار کردن CZ بدون در نظر گرفتن فروش توکن FTX استفاده می کند.

به گفته پاتریک هیلمن، مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن-فرید از توییتر و ابزارهای دیگر برای انتشار “شایعات جعلی” در مورد مدیر عامل بایننس، چانگپنگ ژائو استفاده کرد.

در یک تاپیک توییتر در 21 آوریل، هیلمن، افسر ارشد استراتژی Binance – فوق الذکر Bankman-Fried از نفوذ خود استفاده کرد تا CZ را از طریق “شایعات جعلی” به عنوان “چینی بد” معرفی کند تا کلاهبرداری ادعایی خود را در FTX تداوم بخشد. قبل و بعد از اعلام ورشکستگی FTX در نوامبر 2022، روابط عمومی SBF و CZ عموماً خصمانه بود، اگرچه این دو صرافی روابط مالی داشتند.

هیلمن گفت: “برای ما عادی بود که سام CZ را تحقیر کند.” “این ربطی به تصمیم برای فروش FTT بی ارزش روی دفاتر شرکت نداشت.”

در ماه نوامبر، CZ اعلام کرد که قصد دارد موقعیت صرافی را در FTX Tokens (FTT) قبل از ورشکستگی FTX منحل کند، به این معنی که بایننس خرید رقیب را در نظر خواهد گرفت. زمانی که این معامله شکست خورد و FTX برای فصل 11 ثبت نام کرد، این دو رهبر صنعت از طریق رسانه های اجتماعی مورد سرزنش قرار گرفتند. CZ SBF را یک “تقلب” خواند و مدیر عامل سابق FTX پیشنهاد کرد که ژائو در مورد بحث های خرید دروغ گفته است.

مرتبط با: مستند جدید FTX که رابطه SBF-CZ را روشن می کند

ژائو همچنان به عنوان مدیر عامل بایننس رهبری می‌کند و به‌طور مرتب پیام‌هایی را در رسانه‌های اجتماعی پست می‌کند و در بحبوحه تغییرات در محیط نظارتی برای شرکت‌های ارز دیجیتال. در مقابل، بانکمن-فرید با 13 اتهام فدرال، از جمله اتهامات مربوط به رشوه خواری و کلاهبرداری الکترونیکی مواجه است و تنها به عنوان بخشی از شرایط وثیقه خود، دسترسی محدودی به اینترنت دارد.

مجله: آیا می توانید پس از فروپاشی FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *