برنامه های Spot Ethereum ETF ارسال شده توسط متقاضیان به روز شده: جزئیات مهم


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کالین وو، روزنامه‌نگار و وبلاگ‌نویس محبوب رمزارز چینی گزارش می‌دهد که اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد بلومبرگ ETF، اسنادی را کشف کرده است که نشان می‌دهد متقاضیان ETF اتریوم، پرونده‌های S-1 خود را به‌روزرسانی کرده‌اند.

این متقاضیان شامل غول های BlackRock، Fidelity، Grayscale و VanEck هستند.

برنامه های ETF اتریوم به روز شد

طبق اسناد فوق الذکر ارائه شده توسط شرکت ها، فرانکلین کارمزد ETF اتریوم را 0.19 درصد تعیین کرده است، در حالی که برای VanEck این رقم طبق روز جمعه 0.2 درصد تعیین شده است.

علاوه بر این، بلک راک، بزرگترین مدیر پول جهان، سرمایه گذاری اولیه 10 میلیون دلاری را با سرمایه گذار بزرگ ناشناس که 10 میلیون دلار سهام در ETF آینده خود (ETHA) خریداری می کند، اعلام کرد.

اریک بالچوناس معتقد است که تاریخ احتمالی تایید نقطه ای ETF اتریوم 2 جولای است.

در اوایل سال جاری، در ژانویه، برنامه های بیت کوین ETF همان شرکت ها در نهایت توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) تایید شد. پس از شروع معاملات، ETF ها شروع به انباشت مقادیر زیادی از BTC به صورت روزانه کردند.

مرتبط با

خروجی ETF بیت کوین به رکورد منفی بزرگی رسید

حساب Analytics X @spotonchain اخباری را در مورد یک روز دیگر از جریان خروجی با ETF های بیت کوین منتشر کرد. بر اساس توییت اخیر این سازمان، این ETF ها در کل هفته معاملاتی گذشته شاهد ورودی های منفی بوده اند.

به طور کلی در روز جمعه، صندوق‌های قابل معامله در بورس که قیمت بیت‌کوین را دنبال می‌کنند، ۵۴۵ میلیون دلار از آن‌ها برداشت کردند. Grayscale با 34.2 میلیون دلار برداشت مواجه شد و IBIT ETF BlackRock در روز جمعه جریان خالص صفر داشت.

با این حال @lookochain گزارش داد که بلک راک 23 بیت کوین ورودی داشته و ETF بیت کوین Invesco Galaxy بیت 229 بیت کوین را خریداری کرده است. به گفته همین منبع، Fidelity و Bitwise به ترتیب شاهد خروج 787 بیت کوین و 485 بیت کوین بودند.

اتریوم در برابر SEC پیروز شد

همانطور که U.Today گزارش داد، اوایل این هفته Consensys گزارش داد که SEC سرانجام تحقیقات خود را در مورد اتریوم 2.0 به پایان رسانده است. این یک پیروزی بزرگ برای تیم اتریوم و دارندگان ETH بود زیرا تنظیم کننده اعلام کرد که هیچ توجیهی برای برچسب زدن ETH به عنوان یک امنیت پیدا نمی کند.

این امر قیمت اتریوم را تقریباً 5 درصد افزایش داد و سکه به بالای 3500 دلار رسید.

دومین ارز دیجیتال بزرگ روز پنجشنبه از سطح 3600 دلار گذشت. با این حال، از آن زمان، ETH کاهش یافته و تا کنون به 3486 دلار کاهش یافته است.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید