تحلیلگر: VanEck و ARK به طور رسمی زمان شروع ETF های اتریوم را گزارش می دهند


جیمز سیفارت، تحلیلگر ETF بلومبرگ، انتظار دارد در روزهای آینده ETF های بیشتری برای اتریوم ثبت شود.

پس از تشکیل پرونده جدید 19b-4 صرافی Chicago Board Options Exchange (CBOE) برای تصمیم SEC «در نهایت زمان شروع خواهد شد»، اولین مسابقه سرمایه گذاری قابل معامله در بورس اتریوم در ایالات متحده رسما آغاز شد.

در 6 سپتامبر، CBOE دو درخواست 19b-4 را با تنظیم کننده اوراق بهادار ایالات متحده ارسال کرد و درخواست کرد که محصولات سرمایه گذاری ARK 21Shares Ethereum ETF و VanEck Ethereum ETF در بورس BZX CBOE فهرست شوند.

جیمز سیفارت، تحلیلگر ETF بلومبرگ در مجموعه ای از توییت ها خاطرنشان کرد که برخلاف پرونده های S-1 که قبلاً ارسال شده بود، پرونده های 19b-4 به این معنی است که شمارش معکوس برای تصمیم SEC اکنون در حال حرکت است.

سیفارت گفت: «مسابقه ETF Spot #Ethereum رسما آغاز شده است.

فرم 19b-4 توسط نهادهای خودتنظیمی مانند بازار سهام به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارسال می شود تا درخواست تغییر قوانین را ثبت کند، در حالی که درخواست S-1 فقط نشان دهنده قصد شرکت برای فهرست کردن یک محصول سرمایه گذاری خاص در بورس است. . تغییر ملی

رگولاتور اوراق بهادار اکنون موظف است پرونده های 19b-4 را بررسی کند و تصمیم بگیرد، اما SEC ممکن است تصمیم را به تاخیر بیاندازد، مانند ETF های بیت کوین.

ARK Invest و 21Shares برای تشکیل پرونده S-1 با SEC در 6 سپتامبر ملاقات کردند، اما پرونده VanEck S-1 به ژوئیه 2021 باز می گردد.

در همین حال سیفارت در انتظار در روزهای آینده درخواست‌های بیشتری برای ETF اتریوم ارسال می‌شود.

مرتبط با: ETF های اتر در انتظار – Grayscale، VanEck و سایر موارد در حال تشکیل پرونده های SEC

در 17 آگوست، رگولاتور اوراق بهادار ظاهراً قصد خود را برای تأیید محصولات سرمایه‌گذاری اتریوم فیوچرز اعلام کرد، در حالی که چندین شرکت از جمله Grayscale Investments و BlackRock در حال حاضر در تلاش برای تأیید ETF بیت کوین هستند.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت می کنید؟ کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در این مورد نظر دارند
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید