ETF های بیت کوین نقطه ای شاهد هجوم غیرمنتظره ورودی ها هستند


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سرمایه گذاران وال استریت شروع به گرم شدن برای شناسایی محصولات بیت کوین ETF دوباره کرده اند زیرا محصول شاهد یک رگه پنج روزه از جریان خالص ورودی است. بر اساس داده‌های SoSoValue، محصول نقدی بیت‌کوین ETF ورودی خالص ۱۲۹.۵ میلیون دلاری را تا اول جولای ثبت کرده است.

تغییر بزرگی از طریق ETF ها به بیت کوین می رسد

بازار ETF بیت کوین بدون شک یکی از پویاترین بازارها در اکوسیستم مالی گسترده تر است. به طور کلی، بازار از نقاط عطف غیرمنتظره ای استقبال کرده است که آن را به عنوان جایگزین بهتری برای صندوق های مالی رایج و سنتی معرفی کرده است.

مرتبط با

بر اساس SoSoValue، ارزش کل معامله شده 1.36 میلیارد دلار است. FBTC شرکت Fidelity Investments با مجموع 65 میلیون دلار پیشتاز جریان ورودی بود. پس از نزدیک، BITB Bitwise ورودی خالص 41 میلیون دلاری داشت.

سایر محصولات ETF با جریان ورودی شامل ورودی های اندکی از Ark 21Shares، Invesco Galaxy، Franklin Templeton و VanEck است. در آخرین دور تزریق سرمایه، دو قطبی BlackRock و Grayscale Investments کنار گذاشته شدند زیرا هیچکدام هیچ جریان ورودی ثبت نکردند.

طبق سوابق تاریخی آن، جریان‌های ورودی روندی صعودی را نشان می‌دهند و از اول جولای، بیش از ۲۰۶۱ بیت‌کوین خریداری شده یا به‌طور موقت از گردش خارج شده است. این یک تقویت بزرگ برای رشد قیمت است که می تواند مسیر بیت کوین را برای بقیه ماه جولای تغییر دهد.

آیا بیت کوین می تواند 70000 دلار را دوباره آزمایش کند؟

از آنجایی که بیت کوین بالاترین قیمت (ATH) را بالاتر از سطح 73000 دلار ثبت کرده است، برای آزمایش مجدد این سطح با مشکل مواجه شده است. جریان نامنظم ورودی و خروجی ETF های بیت کوین نقطه ای ممکن است به این بن بست کمک کرده باشد، روندی که در مسیر تغییر قابل توجهی قرار دارد.

مرتبط با

در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین 62496.83 دلار است که در 24 ساعت 2.23 درصد افزایش یافته است. با وجود این افزایش، نوسانات قابل توجهی وجود دارد که نشان می دهد حمایت 62000 دلاری هنوز به طور کامل شکل نگرفته است.

رهبران بازار نسبت به بهبودی به زودی خوشبین هستند و ادامه موج ورودی به ETF می تواند سهام را به 70000 دلار در این ماه برساند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید