Hashdex اشاره می کند که ETF های بیت کوین در سه ماهه دوم و پس از آن اتریوم معامله خواهند شد


رهبر محصولات Hashdex در ایالات متحده و اروپا گفت که زمان دقیق ETF بیت کوین مشخص نیست، اما او تخمین می زند که در سه ماهه دوم سال 2024 راه اندازی شود.

Hashdex، یکی از 13 مدیر دارایی که برای یک صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (BTC) رقابت می کنند، انتظار دارد اولین ETF بیت کوین نقطه ای در ایالات متحده تا سه ماهه دوم سال 2024 و به دنبال آن یک ETF نقطه ای اتر (ETH) در ایالات متحده باشد.

Hashdex در ایالات متحده گفت: “زمان دقیق ETF بیت کوین در ایالات متحده هنوز نامشخص است، اما در سال 2023 روایت پیرامون این محصول از سوال “اگر” به سوال “چه زمانی” تغییر کرده است.

ما معتقدیم سرمایه گذاران آمریکایی از سه ماهه دوم سال جدید به ETF بیت کوین دسترسی خواهند داشت و ETF نقطه ای اتر نیز به دنبال آن خواهد بود.

Hashdex یکی از 13 مدیر دارایی است که پیشنهاد ETF بیت کوین را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال کرده است. یک ETF ترکیبی اتر که هم قراردادهای آتی و هم قراردادهای نقدی را در اختیار دارد نیز به همان تنظیم کننده پیشنهاد شده است.

جیمز سیفارت و اریک بالچوناس، تحلیلگران بلومبرگ ETF دریافتند که احتمال تایید ETF های بیت کوین در روزهای منتهی به اول ژانویه 90 درصد است.

سیفارت در ماه نوامبر اظهار داشت که “ممکن است هفته ها، حتی ماه ها، بین تایید و راه اندازی فاصله باشد.”

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید