بازار کریپتو افزایش ETF بیت کوین را به طور قابل توجهی دست کم می گیرد


Velte Lund، تحلیلگر ارشد K33 در گزارش اخیر گفت: «انباشت نکردن BTC به طور تهاجمی در سطوح فعلی بی‌احتیاطی است.

تحلیلگران شرکت تحقیقاتی کریپتو K33 (سابق تحقیقات Arcane) استدلال می‌کنند که پتانسیل تأیید صندوق قابل معامله در بورس (ETF) بیت‌کوین (BTC) برای افزایش قیمت‌ها به طور قابل‌توجهی توسط بازار کریپتو دست کم گرفته شده است.

وتل لوند، تحلیلگر ارشد K33 و آندرس هلست، معاون رئیس جمهور، در گزارش بازار خود در 5 سپتامبر گفتند که علیرغم عدم انعکاس آن در قیمت بیت کوین یا سایر دارایی های رمزنگاری زیربنایی، شانس تایید ETF بیت کوین را در سه ماه گذشته بسیار افزایش داده است. . .

تحلیلگران توضیح دادند که پس از پیروزی قانونی گری اسکیل بر کمیسیون بورس و اوراق بهادار، بیت کوین تقریباً به طور کامل از دستاوردهای خود چشم پوشی کرده است، اما تأیید آن “یک ورود گسترده” را به خود جلب می کند و فشار خرید بیت کوین را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

بیت کوین پس از پیروزی گری اسکیل به رشد خود بازگشت. منبع: K33 Research

اما آنها نوشتند که جنبه منفی رد احتمالی ETF نقطه ای “ناچیز” خواهد بود و قیمت بیت کوین طبق معمول به کار خود ادامه خواهد داد.

لوند و هلسث اضافه کردند که با توجه به افزایش احتمال تایید ETF های لحظه ای (بسیاری از تحلیلگران بلومبرگ احتمال تایید را در طول سال 75 درصد تخمین می زنند) دیدگاه بازار در مورد ETF ها اساسا اشتباه است.

من کاملاً معتقدم که بازار اشتباه است. این بازار از هر نظر یک بازار خریدار است و انباشت نکردن بیت کوین به صورت تهاجمی در سطوح فعلی بی پروا است.

با حمایت از پیش بینی های صعودی، تحلیلگران به افزایش 2 درصدی اخیر شاخص Nasdaq-100 که از نظر فناوری سنگین است، نگاه کردند که بیشتر به عنوان شاخصی از ریسک پذیری بازار در نظر گرفته می شود.

ETH بهتر از BTC عمل خواهد کرد

علاوه بر این، Lunde و Helserth خوش‌بینی خود را در مورد قیمت اتر (ETH) به اشتراک گذاشتند و توضیح دادند که به نظر می‌رسد اتریوم احتمالاً در دو ماه آینده بهتر از بیت‌کوین خواهد بود زیرا از شتاب قوی پیش از فهرست ETF مبتنی بر معاملات آتی سود خواهد برد.

مرتبط با: بازار صعودی بیت کوین در ماه مارس شروع شد و در یک سال آینده بیشتر خواهد شد – آرتور هیز

آنها توضیح دادند که اتر می تواند مسیر مشابهی را برای بیت کوین دنبال کند که در هفته های قبل از راه اندازی اولین ETF مبتنی بر معاملات آتی بیت کوین در 19 اکتبر 2021 حدود 60 درصد افزایش یافت.

تصمیم گیری در مورد ETF مبتنی بر آتی اتر برای اواسط اکتبر برنامه ریزی شده است و انتظار می رود که از SEC چراغ سبز دریافت کند.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت می کنید؟ کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در این مورد نظر دارند


نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید