Sports Illustrated پلتفرم فروش بلیط NFT مبتنی بر Polygon را راه اندازی کرد


سرویس جدید SI به نام «باکس آفیس» به سازمان‌دهندگان رویداد اجازه می‌دهد تا بلیت‌های سکه غیر نقدی و غیر نقدی، از جمله مزایای مخاطبان قبل و بعد از رویداد صادر کنند.

در 2 می، SI Tickets، زیرمجموعه فروش بلیط Sports Illustrated، پلتفرم «باکس آفیس» خود را راه‌اندازی کرد، یک مدیریت رویداد سلف‌سرویس و راه‌حل اصلی فروش بلیت که توسط بلاک چین Polygon پشتیبانی می‌شود. باکس آفیس که در ارتباط با توسعه دهنده نرم افزار Web3 ConsenSys ایجاد شده است، “توانایی ایجاد، مدیریت و ترویج یک رویداد ورزشی زنده کاملاً مقیاس پذیر، پولی یا رایگان را برای صاحبان، سازمان دهندگان و میزبانان فراهم می کند.”

به عنوان بخشی از پلتفرم جدید، SI Tickets و ConsenSys در حال همکاری برای توسعه یک “Super Ticket” هستند که به میزبان ها اجازه می دهد از طریق نکات برجسته، کلکسیون، پیشنهادات ویژه و مزایای وفاداری از طریق فناوری NFT با شرکت کنندگان خود در ارتباط باشند. دیوید لین، مدیر عامل SI Tickets گفت: “بلاک چین آینده فروش بلیط است.”

“از لحظه ای که بازار رویدادهای جهانی خود را راه اندازی کردیم، که اکنون 50 میلیون بلیت برای بیش از 250000 ورزش، کنسرت و نمایش دارد، آماده ورود به بازار اولیه بلیط ها و اختلال در آن هستیم.”

شرکت‌کنندگان می‌توانند NFT خود را برای پاس‌های سریع، کوپن‌های نوشیدنی و دانلود موسیقی قبل از رویداد از طریق Super Ticket اسکن کنند و سپس محتوای ویدیویی و جوایز پس از رویداد را دریافت کنند. وب‌سایت جدید به برگزارکنندگان رویداد می‌گوید: «مهمان‌ها بلیت‌های رویداد شما را برای همیشه در کیف پول دیجیتال خود نگه می‌دارند».

SI Tickets که در ژوئن 2021 راه اندازی شد، بیش از 2.5 میلیارد دلار موجودی در بازار جمع آوری کرد. این پلتفرم ادعا می‌کند که برای هر خریدی کارمزد تراکنش‌های صفر را دریافت می‌کند و اگر رویدادی به هر دلیلی لغو شود، ضمانت بازپرداخت 100٪ ارائه می‌دهد. باکس آفیس اعلام کرد که از برگزارکنندگان رویداد 1.40 دلار به ازای هر بلیط و 3 درصد کمیسیون به اضافه 3 درصد عوارض تجاری دریافت می کند.

مجله: نسل Z و NFT: بازتعریف مالکیت برای بومیان دیجیتال
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *