اکانت X تام هالند بازیگر مرد عنکبوتی برای تبلیغ کلاهبرداری های رمزنگاری هک شد


حساب کاربری تام هالند ستاره سینما در شبکه های اجتماعی X اخیراً افتتاح شد. اذیت شده توسط هکرها

این اکانت که بیش از 7 میلیون دنبال کننده دارد، توسط بازیگران بد استفاده شد تا اعلام کنند که ستاره مرد عنکبوتی قرار است “Spiderverse” را با مشارکت صرافی به اصطلاح Binance راه اندازی کند.

این حساب در معرض خطر همچنین شامل پیوندی به یک وب‌سایت جعلی بود که کاربران را تشویق می‌کرد تا زودتر به ارز دیجیتال جعلی SPIDER و NFT‌های Spiderverse دسترسی پیدا کنند.

پستی که در ابتدا به نمایه وی پین شده بود قبلاً حذف شده است.

NFT های مرد عنکبوتی

در حالی که پست هلند “Spiderverse” قطعا جعلی است، حیرت، شگفتی قبلاً پا به Web3 گذاشته است.

در اواخر سال 2021، غول سینمای آمریکایی AMC به نیروهای سونی پیکچرز پیوست تا هزاران توکن غیرقابل تعویض را به افرادی که بلیت های پیش فروش فیلم هلندی «مرد عنکبوتی: راهی برای خانه» خریداری کرده بودند، ارائه دهد. این فیلم به یک موفقیت بزرگ تبدیل شد و بیش از 1.9 میلیارد دلار فروش کرد. کلاهبرداری NFT به دومین فروش بزرگ بلیط یک روزه در تمام دوران برای AMC کمک کرد.

پیش از این، شرکت NFT مستقر در نیوزیلند VeVe نیز با مارول برای ارائه NFT های مرد عنکبوتی همکاری کرد. یکی از NFT ها شامل اولین کتاب مارول بود که در سال 1939 منتشر شد.

در اوایل سال جاری، پلتفرم کلکسیونی دیجیتال با پشتیبانی اتریوم، VeVe، کمیک‌های NFT را نیز منتشر کرد که قهرمانان مارول مانند مرد عنکبوتی، مردان ایکس و غیره را به نمایش می‌گذارند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید