Sphere 3D از Gryphon Digital Mining پس از انتقال بیت کوین شکایت کرد


یک حمله ادعایی کلاهبرداری بیت کوین در پس دعوای حقوقی بین شرکت هایی است که زمانی به فکر ادغام بودند.

بر اساس اسناد دادگاه در 7 آوریل، Sphere 3D ماینر کریپتو شکایتی را علیه شریک خود، Gryphon Digital Mining تنظیم کرده است و ادعا می کند که این حمله متقلبانه منجر به انتقال نامنظم بیت کوین (BTC) شده است.

پاتریشیا ترومپیتر، مدیر عامل Sphere 3D، گفت: «امروز، ما از گریفون، ارائه‌دهنده خدمات مدیریت متولی خدمات مرتبط با بلاک چین و ارزهای دیجیتال، به دلیل نقض مادی قرارداد خدمات اصلی («MSA») که با گریفون امضا کردیم، شکایت کردیم.» گریفون دارایی های شرکت را در معرض خطر جدی قرار داد و عمداً وظایف قراردادی آن را نقض کرد.”

طبق این شکایت، راب چانگ، مدیر عامل گریفون، ظاهراً از طریق یک حمله کلاهبرداری در 18 ژانویه به یک کلاهبردار که خود را به عنوان مدیر ارشد مالی Sphere 3D معرفی کرده است. چند روز بعد، هشت بیت کوین دیگر به همین آدرس ارسال شد.

در یک حمله جعل، مهاجم سعی می‌کند با جعل داده‌هایی مانند آدرس‌های IP، سرصفحه‌های ایمیل یا اعتبار کاربر، یک سیستم یا کاربر را فریب دهد تا تصور کند شخص دیگری است تا به یک سیستم دسترسی پیدا کند، اطلاعات حساس را بدزدد یا راه‌اندازی کند. حملات بیشتر

چانگ از گریفون به کوین تلگراف گفت که این شرکت “از این شکایت آگاه است و مشتاقانه منتظر دفاع قاطعانه از آن است.” وی همچنین خاطرنشان کرد:

اگرچه نمی‌توانیم در مورد دعوای معلق اظهار نظر کنیم، اما مطمئن هستیم که پاسخ فوری ما به شکایت و اسناد و مدارک و شواهد دیگری که پس از آن به دست می‌آیند، خود گویای آن خواهند بود.»

در این بیانیه، Sphere 3D و Gryphon از آگوست 2021 شریک هستند. Gryphon مسئول مدیریت «فعالیت‌های استخراج رمزنگاری» Sphere 3D و حفظ «امانتداری دارایی‌های دیجیتال Sphere» است. به عنوان پرداخت این کار، Gryphon 22.5٪ از سود ناخالص Sphere را دریافت می کند.

بیانیه Sphere اشاره می کند که روابط بین شرکت هایی که زمانی در فکر ادغام بودند نیز بدتر شده است. ترومپیتر اظهار داشت که این پرونده نشان می دهد که “ما توسط افرادی مانند گریفون مورد آزار و اذیت یا تهدید قرار نخواهیم گرفت.” مجری گفت:

گریفون نتوانسته با صداقت عمل کند، به قرارداد ما عمل نکرده است و ما آنها را پاسخگو خواهیم کرد.

کوین تلگراف با Sphere 3D تماس گرفت اما پاسخی فوری دریافت نکرد. هر دو شرکت ادعا می‌کنند که متعهد به رشد عملیات استخراج کریپتو با تأثیر خالص کربن خنثی هستند. قرارداد ادغام بین این دو شرکت در آوریل 2022 فسخ شد.

مجله: مصرف کنندگان سبز خواهان شفافیت زنجیره تامین از طریق بلاک چین هستند


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید