SpaceX به نقطه عطف مهمی می رسد، جامعه انتظار دارد DOGE به ماه برود


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “ارز رمزنگاری شده SpaceX به وضوح به ماه خواهد رفت”
  • ایلان ماسک درباره «آینه سیاه» هشدار داد

ایلان ماسک، صد میلیاردر فناوری، یک نقطه عطف جدید بزرگ را اعلام کرد که توسط اسپیس ایکس، یکی از بزرگترین و قدیمی‌ترین شرکت‌های او به دست آمده است.

جامعه در پلتفرم X خودش بلافاصله با تبریک به مدیر عامل سختکوش پاسخ داد. اینها شامل حساب‌هایی با مضمون رمزنگاری بود که ادعا می‌کردند دارایی‌های رمزنگاری SpaceX در آینده افزایش خواهد یافت.

مرتبط با

“ارز رمزنگاری شده SpaceX به وضوح به ماه خواهد رفت”

کارآفرین مبتکر ماسک در توییت خود به تیم SpaceX بابت رکورد جدید سه میلیون مشتری در 99 کشور روی کره زمین تبریک گفت. ماسک همچنین از مشتریان SpaceX برای خرید Starlink تشکر کرد.

همانطور که ایلان ماسک اخیرا اعلام کرده است، این اتصال فضا-اینترنت در اندونزی در دسترس قرار گرفته است. ماسک به عنوان بخشی از کمپین تبلیغاتی خود از بالی بازدید کرد.

کاربر کریپتو @XRPcryptowolf توییت کرد که انتظار دارد ارزهای رمزنگاری شده SpaceX به ماه برود. به طور گسترده ای شناخته شده است که SpaceX بیت کوین و Dogecoin را در اختیار دارد. از اول مارس، اسپیس ایکس و تسلا با هم 1.3 میلیارد دلار بیت کوین در اختیار داشتند و پس از رشد صعودی در آن زمان، بیش از نیم میلیون دلار سود به دست آوردند. در مورد DOGE، این تنها ارز دیجیتالی است که اسپیس ایکس و تسلا برای محصولات خود در فروشگاه های آنلاین می پذیرند.

ایلان ماسک درباره «آینه سیاه» هشدار داد

اوایل امروز، ماسک در مورد آخرین نوآوری هوش مصنوعی که توسط شرکت مایکروسافت برای عموم منتشر شد، اظهار نظر کرد. Copilot + ویژگی جدیدی است که به رایانه شخصی به نام “Recall” اضافه شده است.

ساتیا نادلا، مدیر عامل مایکروسافت ادعا می کند که ویژگی جدید خاطرات عکاسی را برای کاربران ایجاد می کند. این اسکرین شات از تمام فعالیت های کاربر در رایانه می گیرد و سپس آن را با هوش مصنوعی پردازش می کند. ایده این است که کاربران پس از آن قادر خواهند بود این آرشیو را جستجو کنند.

مرتبط با

ایلان ماسک در پاسخ گفت که این واقعاً شبیه یک قسمت از «آینه سیاه» است، یک سریال تلویزیونی محبوب درباره آینده‌های احتمالی دیستوپیایی و نقش غالب فناوری‌ها. ماسک در توییتی اعلام کرد که قطعا این ویژگی را خاموش خواهد کرد. دیوید شوارتز (David Schwartz)، مدیر ارشد فناوری Ripple نیز هدف از ایجاد این ویژگی را زیر سوال برد، با این فرض که مردم مایل به استفاده از آن نیستند.

اما نادلا فرض می‌کرد که همه Recall را به صورت محلی اجرا می‌کنند و داده‌های شخصی کاربر را از رایانه خود منتقل نمی‌کنند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید