Space and Time Proof SQL for Data-Driven DeFi را معرفی می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

لایه محاسباتی قابل تأیید برای فضا و زمان بلاک چین (SxT) از انتشار Proof of SQL، یک اثبات کننده دانش صفر با کارایی بالا برای تهیه اطلاعات، که در حال حاضر در GitHub در دسترس است، خبر داد.

اثبات SQL، تأیید پیشرفته ToM ایجاد شده توسط SxT، تضمین می کند که پرس و جوهای پایگاه داده SQL دقیقاً بر اساس اطلاعات بدون تغییر محاسبه می شوند. این نوآوری مهندسان را قادر می سازد تا محاسبات را بر روی مجموعه داده های درون زنجیره ای و خارج از زنجیره انجام دهند و نشان می دهد که قراردادهای بین مبادلات چقدر قوی هستند. هدف این پیشرفت، بهبود پیشرفت قراردادهای DeFi با قراردادهای هوشمند مبتنی بر داده است.

فضا و زمان
منبع: فضا و زمان

جی وایت، دکترا، بنیانگذار SxT و رئیس تحقیقات و خالق قرارداد اعتبارسنجی SQL، گفت: Space and Time هیجان زده است که Web3 را به عصر قراردادهای هوشمند مبتنی بر داده و نسل بعدی قراردادهای هوشمند مبتنی بر داده وارد کند. . دیفای. او خاطرنشان کرد که تیم او پیشگام اثبات های ToM فرعی دومی است که به قراردادهای هوشمند و اپراتورهای هوش مصنوعی اجازه می دهد تا داده های درون زنجیره ای و خارج از زنجیره را پرس و جو کنند و نتایج جستجوی SQL درون زنجیره ای قابل اعتماد را بدون انتظار برای زمان های تأیید 30 دقیقه ای در طول تراکنش دریافت کنند. .

Proof of SQL مهندسی بسیار کارآمدتری را در تهیه حجم زیادی از اطلاعات در مقایسه با zkVM ها و پردازنده های مشترک ارائه می دهد. در حالی که zkVM های تعمیم یافته یک ترتیب توسعه پذیر برای محاسبات مطمئن ارائه می دهند، پردازش اطلاعات آنها متوسط ​​است. SQL Proof را می توان با این zkVM ها هماهنگ کرد تا اطلاعات منشأ غیرقابل انکار را برای اجرای کد ذهنی فراهم کند.

Space and Time از تعهدات جامعه و همکاری سایر گروه های ساخت و ساز ZKP استقبال می کند. Prover را می توان با هر پایگاه داده SQL، متمرکز یا غیرمتمرکز هماهنگ کرد و در حال حاضر چندین برنامه اصلی Web3، موسسات مالی و مشاغل را ایمن می کند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید