نخست وزیر کره جنوبی خواستار افشای دارایی های رمزنگاری شده توسط مقامات ارشد شد


نخست وزیر Han Deok-soo بر این باور است که گنجاندن ارز دیجیتال در ثبت املاک کار درستی است.

یک منبع خبری محلی گزارش داد، نخست وزیر کره جنوبی، هان دئوک سو، خواستار افشای و ثبت دارایی های رمزنگاری شده توسط مقامات ارشد دولتی است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی که در 17 می در مجتمع دولتی سجونگ برگزار شد، گزارش شد که نخست وزیر بر اهمیت گنجاندن دارایی های رمزنگاری شده در سوابق دارایی مقامات ارشد دولتی تاکید کرد.

بر اساس یک نسخه ترجمه شده توسط گوگل از این گزارش، نخست وزیر خان به خبرنگاران گفت که این موضوع که آیا مقامات ارشد باید ارز مجازی را در ثبت املاک و مستغلات بگنجانند «می تواند به طور کامل در مجلس ملی مورد بحث و تصمیم گیری قرار گیرد». بر اساس این خبر، نخست وزیر به اشتراک گذاشت: “شخصاً این را درست می دانم که این را (در پرونده املاک) بگذارم”.

نخست وزیر برای حمایت از مواضع خود با سابقه سایر دارایی های با ارزش مشابهی ترسیم کرد. او اشاره کرد که ثبت یک آستانه فلز گرانبها در حال حاضر اجباری است و ممکن است شرایط مشابهی برای دارایی‌های ارز دیجیتال اعمال شود.

در حال حاضر، هیچ الزامی برای افشای دارایی‌های ارز دیجیتال وجود ندارد و هر مرجع مستقلاً تصمیم می‌گیرد که آیا چنین دارایی‌هایی را افشا کند یا خیر.

مرتبط با: قانونگذار کره جنوبی حزب سیاسی را در بحبوحه بحث سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال ترک کرد

افشای اخیر سرمایه‌گذاری‌های کلیدی کریپتوکارنسی کیم نام کوک، نماینده کنگره، درخواست‌های سیاست‌گذاران را برای تحقیقات گسترده در مورد دارایی‌های کریپتو و گنجاندن آن‌ها در سوابق دارایی را برانگیخته است.

کیم در حال حاضر توسط FIU کره به دلیل انحلال ارزهای رمزنگاری شده به ارزش تقریبی 4.5 میلیون دلار قبل از اجرای «قانون سفر» گروه ویژه اقدام مالی تحت بررسی است.

مجله: Terra به دلیل استفاده از غرور به عنوان وثیقه سقوط کرد – Knifefight


نویسنده: Judith BannermanQuist

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید