گزارش: قانونگذار کره جنوبی ظاهراً هنگام تصویب قانون کریپتو پول نقد کرده است


کیم نام کوک، عضو مجلس ملی، قدرت اجرای قوانین مربوط به دارایی های دیجیتال در کره جنوبی را داشت و طبق گزارش ها از لایحه ای حمایت می کرد که پیشنهاد به تعویق انداختن مالیات بر درآمد ارزهای دیجیتال 20 درصدی را پیشنهاد می کرد.

کیم نام کوک، یکی از اعضای مجلس ملی کره جنوبی، پیش از آنکه قانونگذاران در این کشور «قانون سفر» گروه ویژه اقدام مالی را وضع کنند، ظاهراً بیش از 4 میلیون دلار ارزهای دیجیتال را نقد کرده است.

بر اساس گزارش 8 می توسط The Korea Times، مقامات FIU کره در حال تحقیق هستند که کیم به دلیل معامله تقریباً 6 میلیارد وون (4.5 میلیون دلار) در دارایی های رمزنگاری شده قبل از تصویب قانون سفر در مارس 2022 توسط کره جنوبی. دارایی‌ها را نقد نکرد، بلکه آن را به بورس دیگری منتقل کرد و مدعی شد که لازم نیست چنین فعالیت‌هایی را گزارش کند.

به عنوان یکی از اعضای مجلس ملی کره جنوبی، کیم تا حدودی قدرت اجرای قوانین مربوط به دارایی های دیجیتال را داشت و طبق گزارش ها از قانونی حمایت می کند که پیشنهاد می کند مالیات 20 درصدی بر درآمدهای رمزنگاری شده از سال 2023 تا 2025 به تعویق بیفتد. دارایی های رمزنگاری شده در سبد خود و به عنوان نماینده پارلمان بر آنها تسلط داشته باشید.

هونگ جون پیو، شهردار دایگو گفت: «این یک خطر اخلاقی جدی است. او باید شغل خود را به عنوان نماینده مجلس رها می کرد و به جای آن بر تجارت سوداگرانه تمرکز می کرد. علاوه بر این، او در به تعویق انداختن مالیات کریپتوها پیشتاز بوده است، که می تواند به عنوان سوء استفاده از قدرت قانونگذاری برای محافظت از دارایی های خصوصی تلقی شود.

این گزارش در حالی منتشر می شود که قانونگذاران ایالات متحده در حال بررسی ممنوعیت اعضای کنگره از سرمایه گذاری در سهام و دارایی های دیجیتالی بالقوه هستند. در زمان انتشار، نمایندگان و سناتورهای مجلس نمایندگان ایالات متحده تا حد زیادی ملزم به گزارش چنین سرمایه‌گذاری‌هایی بودند، اما ملزم نبودند در صورت بروز تضاد منافع احتمالی در قانون یا مقررات، از رای‌گیری خودداری کنند یا در غیر این صورت خود را کنار بکشند.

مرتبط با: وکلای Do Kwon قبل از سقوط Terra 7 میلیون دلار دریافت کردند: گزارش

کره جنوبی در بسیاری از گزارش‌های پس از مرگ درباره سقوط بازار کریپتو در سال 2022 گنجانده شد، زیرا دو کوون، یکی از بنیان‌گذاران و مدیر عامل سابق آزمایشگاه‌های Terraform، شهروند کشور آسیایی است. پس از دستگیری کوون در مونته نگرو در ماه مارس، مقامات کره جنوبی بنا به گزارش ها به دنبال استرداد او بودند، زیرا قربانیان جنایات ادعا شده بر بسیاری از شهروندان این کشور تأثیر گذاشته اند.

مجله: Terra به دلیل استفاده از غرور به عنوان وثیقه سقوط کرد – Knifefight


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *