گزارش: مقامات کره جنوبی 160 میلیون دلار از دارایی های مرتبط با کارمندان Terra را مصادره کردند


بر اساس گزارش‌ها، دادستان‌ها کنترل خانه‌ها و املاک را در تلاش برای جلوگیری از دور انداختن دارایی‌های مرتبط با دادرسی کیفری توسط کارکنان سابق ترا به دست گرفتند.

طبق گزارش ها، دفتر دادستانی ناحیه جنوبی سئول حدود 160 میلیون دلار دارایی را از هشت نفر مرتبط با فروپاشی آزمایشگاه Terraform، از جمله دانیل شین، یکی از بنیانگذاران، مصادره کرده است.

بر اساس گزارش 3 آوریل از خبرگزاری کره جنوبی KBS، مقامات اموالی به ارزش تقریبی 210 میلیارد وون (160 میلیون دلار در زمان انتشار) را مصادره کردند که عمدتاً به شکل املاک و مستغلات مربوط به کارمندان سابق ترا بود. بر اساس گزارش‌ها، دادستان‌ها کنترل خانه‌ها و املاک متعلق به کیم مو معاون رئیس‌جمهور سابق Terra و یکی از مدیران اجرایی ناشناس را به ارزش تقریبی 60 و 31 میلیون دلار به دست گرفتند.

سخنگوی تیم دادسرا گفت: همچنان در حال بررسی وضعیت اموال مظنونان هستیم و در نظر داریم در آینده نسبت به جمع آوری اموال تایید شده جهت بازیابی عواید ناشی از جرم و جبران خسارات وارده اقدام کنیم.

بنا بر گزارش ها، اقدامات دادستان ها با هدف جلوگیری از واگذاری دارایی های کارمندان سابق ترا به منظور جلب مشارکت آنها در دادرسی کیفری احتمالی انجام شده است. در ماه نوامبر، مقامات اقدامات مشابهی را با مصادره خانه شین در سئول انجام دادند، اما گزارش شده است که هنوز در حال بررسی سایر دارایی‌هایی هستند که ادعا می‌شود به یکی از بنیانگذاران Terra مرتبط است.

در زمان انتشار، هیچ دادگاهی در کره جنوبی حکم بازداشت شین را صادر نکرده بود. در این گزارش همچنین به هیچ گونه دارایی رمزنگاری که به عنوان بخشی از تحقیقات توقیف شده است اشاره نشده است.

مرتبط با: نام تجاری Terra در راه اندازی MLB توجه بینندگان را به خود جلب می کند

دو کوون یکی از بنیانگذاران Terra در ماه مارس در مونته نگرو بدون اطلاع عمومی قطعی از محل اختفای او برای ماه ها پس از فروپاشی پلت فرم دستگیر شد. مارکو کواچ وزیر دادگستری مونته نگرو در 29 مارس اعلام کرد که دولت محلی درخواست هایی از ایالات متحده و کره جنوبی برای بازداشت کوون دریافت کرده است.

مجله: Terra به دلیل استفاده از غرور به عنوان وثیقه سقوط کرد – Knifefight


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید