ساتبیز بخشی از مجموعه هنر دیجیتال 3AC را به حراج می گذارد


اقلام موجود در حراج عبارتند از کریپتوپانک زامبی و اتوگلیف از آزمایشگاه لارو و «غاز طلایی» اثر دیمیتری چرنیاک.

خانه حراج ساتبیز اعلام کرد مجموعه‌ای از هنرهای دیجیتالی را که به عنوان بخشی از صندوق سرمایه‌گذاری در حال فروپاشی سه آروز کپیتال یا 3AC ایجاد شده است، به فروش خواهد رساند.

در اطلاعیه ای در 19 آوریل، ساتبیز گفت که در سال 2021 توکن های غیرقابل تعویض یا آثار هنری NFT را که به عنوان بخشی از مجموعه دیجیتال 3AC جمع آوری شده اند، به حراج خواهد گذاشت. این شرکت حراج را با فروش هفت NFT که بخشی از مجموعه “Grails” هستند آغاز خواهد کرد. به گفته مایکل بوهانا، رئیس هنرهای دیجیتال ساتبی، می به عنوان “برخی از بهترین و کمیاب ترین آثار” توصیف شده است.

قطعات حراج شده توسط ساتبیز شامل زامبی کریپتوپانک شماره 6649 و اتوگلیف شماره 187 از لابراتوارهای لارو و “غاز طلایی” اثر دیمیتری چرنیاک است که توسط بنیانگذاران 3AC سو ژو و کایل دیویس در آگوست 2021 خریداری شد. آنها 1800 اتر پرداخت کردند. (ETH) – تقریباً 5.8 میلیون دلار در آن زمان – برای این قطعه.

Three Arrows یک صندوق تامینی دوستدار رمزنگاری بود که در بحبوحه سقوط بازار در سال 2022 ورشکست شد. به عنوان بخشی از روند، شرکت مشاوره Teneo در ماه فوریه اعلام کرد که قصد دارد مجموعه دیجیتال 3AC را – به استثنای “Starry Night Portfolio” این شرکت – بفروشد تا “ارزش NFT ها برای اهداف انحلال” را درک کند.

Teneo به کوین تلگراف گفت: “از همان ابتدا، انحلال دهندگان مشترک Three Arrows Capital روند گسترده ای را برای شناسایی و خرید مجدد دارایی های شرکت انجام داده اند. ما تصمیم گرفته ایم که با تیم هنرهای دیجیتال Sotheby’s برای فروش آن شریک شویم.” مجموعه جامع NFT زیرا ما معتقدیم که آنها بهترین رویکرد در کلاس خود را ارائه کرده اند که در نهایت ارزش این دارایی ها را از طرف همه طلبکاران به حداکثر می رساند.”

محل اختفای دیویس و ژو از زمان فروپاشی 3AC تا حد زیادی ناشناخته بود. با این حال، هر دو بنیانگذار به فعالیت در کانال های رسانه های اجتماعی خود ادامه دادند زیرا دیویس به دلیل عدم پاسخگویی به احضاریه در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در معرض خطر تحقیر قرار گرفت. در ماه آوریل، این زوج از راه اندازی یک پروژه رمزنگاری جدید به نام Open Exchange پشتیبانی کردند.

مرتبط با: راه اندازی مجدد Sotheby’s فروش هنر دیجیتال Glitch، گیمر تازه کار 49000 دلار NFT و موارد دیگر را نشان می دهد.

ساتبیز یکی از اولین خانه‌های حراج بزرگی بود که یک بازار اختصاصی برای آثار هنری دیجیتال و NFT در میان بسیاری از قطعاتی که در سال 2021 میلیون‌ها دلار فروخته شد، باز کرد. قطعات موجود در فهرست‌های این پلتفرم شامل NFT اولین توییت جک دورسی، مدیر عامل سابق توییتر، بسیاری از کریپتوپانک‌ها، و نسخه خطی اصلی کتاب است که اصطلاح «متاورس» را ابداع کرده است.

مجله: از SNL و The Tonight Show گرفته تا برایان برینکمن، خالق Sotheby’s: NFT
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *