Sotheby’s فروش هنر دیجیتال Glitch را دوباره راه اندازی می کند، تازه وارد با افشای 45000 دلار NFT و موارد دیگر ثروتمند می شود


پس از در نظر گرفتن نگرانی‌های مربوط به تنوع، ساتبیز فروش هنر دیجیتال Glitch خود را تمدید کرد. در همین حال، یک تازه وارد به بازی آنلاین Illuvium: Beyond برای کشف نادرترین Illuvitar تا به حال برنده طلا شده است.

خانه حراج هنر دیجیتال Sotheby’s پس از دریافت بازخورد جامعه در مورد عدم تنوع آن، به شدت آخرین فروش هنری خود را تغییر داد، در همین حال، یک تازه‌کار در Illivium: Beyond گریزان‌ترین شخصیت بازی تا به امروز را پیدا کرد و سود خیره‌کننده 140525 درصدی به دست آورد.

Sotheby’s پس از رفع نگرانی‌های مربوط به تنوع، فروش هنر دیجیتال Glitch را دوباره راه‌اندازی کرد

خانه هنر دیجیتال Sotheby’s اعلام کرد که مناقصه فروش آتی هنر دیجیتال “Glitch: Beyond Binary” در 19 آوریل افتتاح می شود. عدم تنوع

Sotheby’s فروش آثار هنری را در 13 آوریل در توییتی اعلام کرد و گفت که این فروش “جامعه متنوع هنرمندانی را که Glitch Art را تشکیل می دهند برجسته می کند.”

در بیانیه ای که در همان روز منتشر شد، ساتبیز تاکید کرد که این فروش نشان دهنده افراد از همه اقشار است. وی توجه کرد:

این جوامع فقط خود را مرد یا زن تعریف نمی کنند، آنها از هر گونه هویت و بیان جنسیتی، گرایش جنسی، نژاد، قومیت، زبان، نوع عصبی، اندازه، توانایی، طبقه، مذهب، فرهنگ، خرده فرهنگ، دیدگاه سیاسی هستند. سن، توانایی، سطح، شغل و پیشینه.

پس از اینکه پاتریک آمادون، هنرمند محبوب NFT، پاتریک آمادون، به ۱۴۲،۴۰۰ دنبال‌کننده‌اش گفت که آثارش را از فروش آثار هنری «Natively Digital: Glitch-ism» سوتی‌بی در اعتراض به فقدان نمایندگی زنان، پس می‌گیرد، فروش ساتبی را در ۲۷ مارس متوقف کرد.

نوب با افشای 45000 دلار NFT در Illivium ثروتمند شد

در بیانیه ای در 12 آوریل، ایلیویوم اعلام کرد که یک تازه وارد به بازی آنلاین Illuvium: Beyond کمیاب ترین ایلوویتار، یعنی Holo Blazing Rhamphyre را کشف کرده است و توانسته آن را به قیمت خیره کننده 45000 دلار بفروشد.

بازیکن خوش شانس Illuvitar کمیاب تر را در D1SK پیدا کرد. این یک نوع لوت باکس دیجیتال با Illiviators و لوازم جانبی تصادفی بود که تنها با قیمت 32 دلار در دسترس بود. این بدان معناست که او حدود 140525 درصد سود داشته است.

رئیس جمهور اوکراین اولین NFT را در مجموعه حمایت از ارتش امضا کرد

در 9 آوریل، رئیس جمهور اوکراین ولودیمیر زلنسکی اولین NFT در اوکراین را در مجموعه ای به نام UACatsDivision امضا کرد که شامل گربه های نیروهای مسلح اوکراین است و تمام بودجه به خدمات نظامی اوکراین اهدا می شود.

در زمان نگارش این مقاله، 3026 گربه از مجموع 10000 گربه NFT موجود خریداری شده بود.

اخبار شیک دیگر

در اخبار اخیر، ماینرهای بیت کوین (BTC) با ایجاد کتیبه های NFT با استفاده از پروتکل Ordinals بیش از 5 میلیون دلار درآمد کسب کرده اند.

داده‌های Dune Analytics نشان داد که کارمزد تراکنش‌ها برای تراکنش‌های Ordinals 240 درصد از 1.5 میلیون دلار در 10 مارس به 5.2 میلیون در 12 آوریل افزایش یافته است.

به نظر می رسد که حدود 1.1 میلیون Ordinal برای شبکه بیت کوین نوشته شده است که بیشتر شامل تصاویر و متن JPEG است، اما در فرمت های PDF، ویدیویی و صوتی.

مرتبط با: NFT.NYC: Play-to-Earn نمرده است، اما ناشران بازی به دنبال جایگزین هستند

یک کلکسیونر NFT در جشن راه اندازی OpenSea Pro با ارائه 100 اتر (ETH) به ارزش تقریبی 192000 دلار در زمان نگارش، برای یک NFT از مجموعه Gemesis NFT که قرار بود رایگان باشد، اشتباه پرهزینه ای مرتکب شد.

در حالی که برخی از اعضای جامعه بر این باور بودند که این تراکنش یک معامله شستشو است، برخی دیگر استدلال کردند که معامله‌گر با پیشنهاد 100 ETH به جای 100 دلار اشتباه کرده است.

یکی دیگر از اعضای جامعه با تئوری هایی که مبنی بر این که تجارت شست و شو بود، مخالفت کرد زیرا بسیار خطرناک بود.

مجله: زمستان کریپتو می تواند به سلامت سرمایه گذاران آسیب برساند
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *