شبکه آزمایشی Odyssey Sonic به یک نقطه عطف بزرگ می رسد


سونیک، اولین زنجیره ماشین مجازی سولانا (SVM) ساخته شده برای اقتصاد بازی‌های مستقل، با راه‌اندازی Odyssey، یک شبکه آزمایشی مبتنی بر انگیزه، به نقطه عطفی بزرگی رسیده است.

در آماده سازی برای راه اندازی شبکه اصلی، این شبکه آزمایشی با موفقیت 100000 کیف پول را به هم متصل کرد و بیش از 17 میلیون تراکنش را پردازش کرد. سونیک با حمایت شرکت سرمایه‌گذاری چند استراتژی ارز دیجیتال Cypher Capital، همچنان در موقعیتی قرار دارد که اکوسیستم خود را با کمک آخرین تلاش‌های خود برای جمع‌آوری سرمایه رشد دهد.

منبع: Sonic.Game

این پول به رشد روابط بازی های بازاریابی و تیم های توسعه هسته ای در سطح بین المللی کمک می کند. از کاربران دعوت می‌شود تا در انواع فعالیت‌های زنجیره‌ای، مانند پردازش تراکنش‌ها در شبکه آزمایشی زنده و بازی‌های راه‌اندازی Sonic شرکت کنند.

کریس ژو، بنیانگذار سونیک، بر ارزش حمایت سایفر کپیتال از طرح های رشد تاکید کرد. زو تاکید کرد که معرفی بازی ها به پلتفرم Solana به لطف اتحاد استراتژیک Cypher و شبکه اجتماعی امکان پذیر است. Sonic، تنها زنجیره بازی ماشین مجازی سولانا، متفاوت است و Cypher Capital از رویکرد عرضه به بازار آن پشتیبانی می کند.

سونیک با استفاده از یک چارچوب مقیاس افقی به نام HyperGrid، سفارشی‌سازی گسترده‌ای را برای اقتصادهای جدید بازی‌های مستقل ارائه می‌دهد. هارش آگاروال، رهبر سرمایه گذاری در Cypher Capital، مشتاق است به Sonic کمک کند تا اولین زنجیره بازی SVM L2 خود را بسازد. آگاروال با اطمینان از توانایی پروژه برای رشد اکوسیستم بازی سولانا، تجربه و دیدگاه کریس ژو را در ایجاد اقتصاد بازی در سولانا تحسین کرد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید