آشپزی چیزی با استخوان در Shibarium، توییت های تیم SHIB


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • DAMN و BONE در شیباریوم
  • سرعت سوختگی SHIB افزایش می یابد

رهبر رسمی بازاریابی شیبا اینو لوسی به سمت X رفت ارسال یک توییت جالب در مورد Shibarium، BONE و جدید نشانه “SOL killer” DAMN.

DAMN و BONE در شیباریوم

DAMN محصولی است که اخیرا توسط Woofswap DEX ساخته شده بر روی محلول Layer-2 Shibarium و شامل یک سیستم داخلی برای سوزاندن Bone Shibaswap (BONE)، توکن گاز Shibarium است. Burning BONE در درازمدت عرضه آن را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و BONE را به یک توکن کاهش تورم تبدیل می کند.

لوسی در توییتی اشاره کرد که چیزی به نام “Shibarium x BONE x DAMN” در حال حاضر در حال پخت است، که برای جامعه Shiba Inu جذاب است.

برای کمک به سوختگی، تیم Shiba Inu اخیراً مقدار زیادی توکن SHIB، BONE و LEASH را سوزاندند.

در همین حال، Shibarium به گسترش پذیرش خود ادامه می دهد. شعبه رسمی شیبا اینو X از صرافی ارزهای دیجیتال تشکر می کند BlueBit برای پذیرش بلاک چین لایه ۲

سرعت سوختگی SHIB افزایش می یابد

به گفته Shibburn، در 24 ساعت گذشته میزان سوزاندن SHIB تقریباً 110٪ افزایش یافته است و در مجموع 34,681,610 سکه Shiba Inu به کیف پول های بن بست منتقل شده و برای همیشه در آنجا قفل شده است.

بزرگترین تراکنش مجزا در مجموع 33,673,855 SHIB را انتقال داد و کوچکترین انتقال تنها شامل 2 memecoin SHIB بود.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید