Solv SolvBTC را معرفی می کند، اولین توکن بازدهی برای بیت کوین ها


فهرست

  • SolvBTC از Solv در اتریوم، Arbitrum، BNB Chain و Merlin Chain راه اندازی شد.
  • افزایش بیشتر در ماه آوریل در منو وجود دارد

راه اندازی SolvBTC بر روی بلاک چین های اصلی سازگار با EVM نقطه عطف قابل توجهی برای اکوسیستم بیت کوین (BTC) و Web3 است. فرصت های سرمایه گذاری جذابی را برای دارندگان بیت کوین بیکار در کیف پول های زنجیره ای باز می کند.

SolvBTC از Solv در اتریوم، Arbitrum، BNB Chain و Merlin Chain راه اندازی شد.

تیم Solv راه اندازی SolvBTC را اعلام کرد، اولین توکن BTC که بازدهی را برای محیط چند زنجیره ای فراهم می کند. SolvBTC با پشتوانه یک سبد متنوع دلتا خنثی، می‌تواند 5 تا 10 درصد بازده مبتنی بر BTC ارائه دهد.

در اولین نسخه اصلی، این توکن در اتریوم، آربیتروم، زنجیره BNB و زنجیره مرلین راه اندازی خواهد شد. در ماه‌های آینده، SolvBTC بعداً به شبکه‌های دیگر گسترش خواهد یافت و آن را به یک دارایی omnichain واقعی تبدیل خواهد کرد.

SolvBTC با ادغام با پروتکل‌ها در هر بلاک چینی که وجود دارد، فرصت‌هایی را برای ایجاد بازده بومی باز می‌کند. در نتیجه، دارندگان بیت کوین قادر خواهند بود ارزش دارایی های خود را افزایش دهند.

SolvBTC که برای غلبه بر چالش‌های بیکار ماندن میلیاردها دلار بیت‌کوین ایجاد شده است، انگیزه‌ای برای علاقه‌مندان به بیت‌کوین فراهم می‌کند تا در DeFi شرکت کنند و به فرصت‌های تولید بازده آن دسترسی داشته باشند.

از نظر فنی، SolvBTC توسط یک صندوق استراتژی تجارت امن کنترل می شود که استراتژی های دلتا خنثی را در پروتکل هایی مانند GMX، Curve و Aave پیاده سازی می کند.

همانطور که قبلا در U.Today توضیح داده شد، Solv با پشتیبانی بایننس تعدادی از مفاهیم عجیب و غریب را برای Web3 معرفی کرده است، از جمله NFT های مالی و کوپن های قابل تبدیل.

افزایش بیشتر در ماه آوریل در منو وجود دارد

همانطور که SolvBTC به اکوسیستم‌های بلاک چین جدید گسترش می‌یابد، می‌تواند از فرصت‌های تولید بازده محلی استفاده کند و APR در دسترس دارندگان را بیشتر افزایش دهد.

برای شروع پذیرش اولیه Bitcoin DeFi و سرعت بخشیدن به رشد آن، Solv قصد دارد یک سیستم امتیازدهی راه‌اندازی کند که به دارندگان اولیه SolvBTC پاداش می‌دهد.

راه‌اندازی SolvBTC به عنوان یک کاتالیزور برای Bitcoin DeFi عمل می‌کند و بازده واقعی را ایجاد می‌کند که فرصت‌های اقتصادی بیشتری را برای دارندگان BTC در کل محیط omnichain فراهم می‌کند.

به لطف ابتکارات مختلف در اکوسیستم Solv، ارائه دهندگان نقدینگی بیش از 6.7 میلیون دلار درآمد معادل ایجاد کرده اند.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید