WIF سولانا پس از افزایش 22 درصدی از پپه بهتر عمل کرد


براساس داده‌های ارائه شده توسط CoinGecko، میم کوین dogwifhat مبتنی بر Solana ویروسی (WIF) در 24 ساعت گذشته نزدیک به 17 درصد افزایش یافته است.

این ارز دیجیتال عجیب و غریب توانست به بالاترین سطح زندگی خود یعنی 4.00 دلار برسد.

میم کوین مبتنی بر سولانا در نوامبر 2023 عرضه شد. این به سرعت به یکی از داغ ترین روندها در صحنه میم سکه تبدیل شده است.

WIF اکنون برتری قابل توجهی نسبت به یکی دیگر از ارزهای رمزنگاری جوک محبوب، Pepe (PEPE) دارد. در زمان نگارش این مقاله، WIF و PEPE به ترتیب 3.6 و 3.3 میلیارد دلار ارزش داشتند.

PEPE در 24 ساعت گذشته تنها موفق به ثبت افزایش قیمت متوسط ​​1.3 درصدی شد. سکه میم، با الهام از شخصیت بحث برانگیز وب کمیک Pepe the Frog، هفته گذشته 4.1 درصد کاهش یافت.

Dogecoin (DOGE) با ارزش بازار بیش از 30 میلیارد دلار، بزرگترین سکه میم باقی مانده است. سگ برتر در هفته گذشته 30 درصد رشد داشته است و در حال حاضر از نظر ارزش بازار در رتبه 9 قرار دارد.

شیبا اینو (SHIB) یک ارز قرمز است و در 24 ساعت گذشته 0.3 درصد از ارزش خود را از دست داده است. با این حال، رقیب اصلی Dogecoin در هفته گذشته همچنان 8.3 درصد رشد داشت.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayجو ویزنتال، چه چیزی را از دست دادی؟ در تلویزیون بلومبرگ، مجری برنامه اخیراً تلاش کرد تا جذابیت شگفت‌انگیز ارزهای دیجیتال میم را آشکار کند، با این استدلال که آنها به برآورده کردن تقاضا برای «شرط‌های بسیار نامتقارن» کمک می‌کنند. چنین ارزهای رمزپایه ای می توانند بازدهی عظیمی را ارائه دهند که با هیچ سرمایه گذاری سنتی قابل مقایسه نیست.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید