Solana's Shiba Inu، Dogwifhat (WIF)، به طور ناگهانی 25٪ افزایش می یابد: دلیل اصلی


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Dogwifhat (WIF)، یک میم کوین مبتنی بر بلاک چین سولانا (SOL)، در 24 ساعت گذشته یک افزایش ناگهانی 30 درصدی قیمت خود را تجربه کرد. WIF به افزایش خود از پایین ترین سطح 0.17 دلار در روز گذشته ادامه داد و به بالاترین سطح روزانه 0.2356 دلار رسید.

در زمان نوشتن این مقاله، WIF در 24 ساعت گذشته 30 درصد افزایش یافته و به 0.233 دلار رسیده است. افزایش قیمت همزمان با احساسات مثبت در بازار ارزهای دیجیتال است، زیرا بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال اصلی نیز شاهد افزایش قیمت هستند.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه WIF/USD، با حسن نیت: TradingView

به طور مشابه، یکی دیگر از دلایل احتمالی می تواند فهرست WIF در صرافی بزرگ رمزنگاری Bitfinex باشد.

Bitfinex او لیست WIF را در پست خود در 7 فوریه X اعلام کرد. طبق یک پست وبلاگ رسمی، سپرده های WIF در ساعت 16:00 UTC در 7 فوریه 2024 باز شد. معاملات WIF در 8 فوریه تقریباً ساعت 13:30 UTC آغاز می شود. WIF می‌تواند با دلار آمریکا (WIF/USD) و توکن‌های Tether (WIF/USDt) معامله کند. انتظار می‌رود که برداشت‌ها در 9 فوریه تقریباً ساعت 13:30 UTC باز شوند.

این خبر با شور و شوق توسط جامعه Dogwifhat دریافت شد و دسته رسمی Dogwifhat X این نقطه عطف را منتشر کرد.

WIF قبل از تجربه اولین افزایش قیمت قابل توجه خود در دسامبر، بی سر و صدا در ماه نوامبر شروع به کار کرد. این قیمت بیشتر افزایش یافت و در ماه گذشته به بالاترین سطح تاریخ 0.481 دلار رسید و سپس در 7 فوریه به پایین ترین سطح 0.17 دلار سقوط کرد و قبل از بازگشت دوباره به آن رسید.

ارزش بازار WIF در حال حاضر 234 میلیون دلار است که آن را به عنوان 198 امین ارز دیجیتال بزرگ و هفتمین میم کوین بزرگ در کل رتبه بندی می کند. حجم معاملات در روز گذشته از مرز 60 میلیون دلار گذشت.

سولانا، پنجمین ارز رمزنگاری شده بزرگ از نظر ارزش بازار، به نظر می رسد که با 10 درصد افزایش به 104 دلار، در موج WIF و کلی بازار کریپتو پیشرو باشد. SOL بار دیگر سطح 100 دلار را پس از شکست که معامله گران نگران در روز دوشنبه به پایین ترین سطح محلی تبدیل شد و FUD باعث بهبود قیمت شد، دوباره به دست آورد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید