میم کوین Solana's GameStop (GME) 300% افزایش می یابد، چرا


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت میم کوین GME GameStop در بلاک چین سولانا در 24 ساعت گذشته شاهد افزایش خیره کننده بیش از 300 درصدی بوده است. در حالی که دلیل دقیق این افزایش همچنان حدس و گمان است، سود بزرگ با پست اخیر یکی از چهره‌های کلیدی در دنیای سهام و ارزهای رمزنگاری شده همراه است: کیت گیل، که بیشتر با نام «رورینگ کیتی» شناخته می‌شود.

گیل که به خاطر نقشش در بازی کوتاه GameStop 2021 شناخته شده است، بار دیگر کاتالیزور حرکت قیمت قابل توجهی برای توکن های GME بوده است. به نظر می رسد آخرین پست او در شبکه های اجتماعی باعث ایجاد جنون خرید برای GME شده است.

در معاملات اولیه روز دوشنبه، GME از حداقل 0.0038 دلار به بالاترین سطح روزانه 0.015 دلار رسید و قیمت آن را تقریباً 5 برابر کرد. توکن GME سولانا یک توکن میم است که به فشردن کوتاه GameStop 2021 ادای احترام می کند.

در زمان نگارش این مقاله، GME در حدود 0.0127 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 225 درصد افزایش یافته است. حجم معاملات نیز طی آن دوره زمانی به میزان قابل توجهی افزایش یافت و با افزایش 1292 درصدی به بیش از 271.8 میلیون دلار رسید که نشان دهنده افزایش فعالیت بازار است.

افزایش حجم معاملات به دلیل آن است که معامله گران به دنبال کسب سود در میان افزایش شدید قیمت هستند. شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Lookonchain چنین حرکتی را توسط یک “تاجر هوشمند” گزارش می دهد که اغلب GME را با قیمت های پایین خریداری می کند و آن را با قیمت های بالا می فروشد.

پس از افزایش شدید قیمت GME، معامله گر هوشمند 3.5 میلیون GME را به قیمت 0.01226 دلار به قیمت 260 SOL یا 43000 دلار فروخت. این معامله گر هنوز 108 میلیون GME به ارزش 1.5 میلیون دلار با سود کل حدود 1.37 میلیون دلار در اختیار دارد و بدیهی است که منتظر حرکت بزرگ بعدی قیمت برای GME است.

مرتبط با

گیل مجدداً در 13 می، تقریباً سه سال پس از رویدادهای مربوط به پرونده GameStop و بسته شدن ساب ردیت WallStreetBets، شروع به ارسال مجدد کرد. تأثیر بازگشت او فوری و عمیق بود. سپس ارزش سکه میم GME در سولانا به شدت افزایش یافت.

طبق داده‌های CoinGecko، GME در 30 روز گذشته 2118 درصد و در هفت روز گذشته 240 درصد افزایش یافته است.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید