Solana's Dogwifhat (WIF) 21 درصد رشد کرد تا به رتبه بندی نخبگان DOGE و SHIB بپیوندد.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک صعود سرگیجه‌آور، کلاه سگ (WIF)محبوب ترین ارز رمزنگاری شده سولانا است. این افزایش ارزش بازار Dogwifhat را به نزدیک به نیم میلیارد دلار رساند و موقعیت آن را به عنوان 123 امین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تضمین کرد. CoinMarketCap.

اما آنچه واقعاً برجسته است، رشد سریع Dogwifhat در میان نخبگان میم سکه است. با پشت سر گذاشتن وزنه های سنگین مانند FLOKI و MEME، Dogwifhat اکنون با افتخار در بین پنج سکه میم برتر از نظر ارزش بازار قرار می گیرد. همسایگان تازه کشف شده آن در این رتبه بندی نخبگان عبارتند از: دوج کوین (DOGE)، شیبا اینو (SHIB)Bonk Inu (BONK) و PepeCoin (PEPE).

""
محبوب ترین سکه های میم CoinMarketCap

چیزی که حتی شگفت‌انگیزتر است، سرعتی است که Dogwifhat با آن به رتبه‌بندی صعود کرده است. تنها در سه ماه کوتاه، موقعیت خود را به عنوان یک بازیکن قدرتمند در عرصه میم کوین مستحکم کرد.

آیا WIF PEPE را تصاحب خواهد کرد؟ شاید

با نگاهی به آینده، تحلیلگران فکر می‌کنند که سفر Dogwifhat به سمت برتری سکه‌های میم هنوز به پایان نرسیده است. در حالی که ارزش بازار آن تنها 60 میلیون دلار کمتر از PepeCoin است، یک افزایش متوسط ​​13 درصدی می‌تواند باعث شود Dogwifhat همتای قورباغه‌ای خود را جهش کند.

""
تبدیل WIF به USD CoinMarketCap

احساسات صعودی پیرامون Dogwifhat با تأیید غیرمنتظره افراد مشهور، مانند لبرون جیمز که کلاه بافتنی به سر می‌برد که یادآور میم محبوب است، بیشتر تقویت می‌شود. چنین غیرقابل‌پیش‌بینی‌بودن هیجانی را در مسیر آینده سکه میم بیشتر می‌کند.

در حالی که سرمایه گذاران مشتاقانه ظهور Dogwifhat را تماشا می کنند، یک چیز مسلم است: پول میم سولانا عزیزم جایگاه محکمی در میان رده های نخبه DOGE به دست آورده است. STRدر افق پتانسیل صعود حتی بالاتر وجود دارد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید