عطف 200 دلاری سولانا با مهاجرت 40 میلیون دلاری نهنگ ها روبرو می شود


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در میان افزایش سریع سولانا به بالای 200 دلار، آخرین گزارش Lookonchain یک پیشرفت مهم را نشان می‌دهد: نهنگ‌ها در حال پول نقد هستند. نهنگی که با نام مستعار “BU6N2Z” شناسایی شده بود، در 48 ساعت گذشته، 200000 SOL را روی بایننس ریخت که مجموعاً 39.85 میلیون دلار بود.

علیرغم این فروش قابل توجه، این آدرس 1.62 میلیون SOL را در کارنامه خود دارد که ارزش آن 323 میلیون دلار است. در حالی که 387000 SOL از این انبار به ارزش 77 میلیون دلار در کیف پول آنها باقی مانده بود، 1.23 میلیون SOL معادل 246 میلیون دلار شرط بندی شد.

افزایش فعالیت نهنگ ها همزمان با افزایش قابل توجه ارزش سولانا در هفته گذشته است. SOL از 136.49 دلار برای اولین بار از نوامبر 2021 از آستانه 200 دلار فراتر رفت و به 201 دلار رسید. این افزایش تقریباً 40 درصدی، حجم تراکنش‌های زنجیره‌ای سولانا را به سطوح بی‌سابقه‌ای رساند و حتی از اتریوم و همتایان لایه 2 آن پیشی گرفت. بهمن و خوش بینی با هم.

""
مبدل SOL به USD CoinMarketCap

علاوه بر این، ارزش بازار سولانا از 90 میلیارد دلار فراتر رفت و موقعیت آن را به عنوان یکی از 200 شرکت برتر در سراسر جهان از نظر اندازه مستحکم کرد. این افزایش ارزش بازار بر تسلط فزاینده سولانا در فضای کریپتو و ظهور آن به عنوان رقیب سرسخت بازیگران مطرحی مانند اتریوم تاکید می کند.

هجوم نهنگ‌هایی که در جریان تجمع صعودی سولانا دارایی‌های خود را از دست می‌دهند، کمی فتنه به روایت می‌افزاید. این نشان می دهد که با وجود افزایش قیمت ها، سرمایه گذاران بزرگ مایل به استفاده از سود هستند. از آنجایی که سولانا به ایجاد موج در بازار ارزهای دیجیتال ادامه می دهد، همه نگاه ها به این است که چگونه این تحولات مسیر آن را در روزهای آینده شکل خواهد داد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید