سولانا آسمان راکت؟ نمودار بنیادی به اشتراک گذاشته شده توسط تحلیلگر


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تحلیلگر ویل کلمنته نمودار قیمت مهمی را برای Solana از 30 سپتامبر به اشتراک گذاشت که احتمالاً ندیده اید. نمودار سولانا را با اتریوم مقایسه می‌کند، و در حالی که دارایی در برابر اتریوم در ماه سپتامبر سقوط کرد، از آن زمان همه چیز تغییر کرده است و تحلیلگر اکنون پیشنهاد می‌کند که ممکن است یک تغییر در راه باشد.

در مقایسه با اتریوم، عملکرد سولانا در ماه سپتامبر روند نزولی مشخصی را نشان داد که نشان می‌دهد ETH بهتر از SOL است. با این حال، اتفاقات اخیر شایعاتی را در مورد بازگشت احتمالی به وجود آورده است.

SOLETH
نمودار Solana/ETH از TradingView

با مقایسه SOL با ETH به صورت هفتگی، نمودار ثبات و حرکت بالقوه صعودی را نشان می دهد. زمانی که نمودار سولانا با دلار آمریکا (USD) مقایسه می شود، تصویر متفاوتی پدیدار می شود. با وجود تغییرات در بازار، SOL عملکرد خوبی داشت و مسیر صعودی خود را ادامه داد.

مرتبط با

معاملات SOL بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 روزه و متحرک نمایی 200 روزه نشان دهنده روند صعودی است و این انعطاف پذیری را تقویت می کند. از سوی دیگر، عملکرد نسبی دو دارایی توسط نمودار SOL/ETH نشان داده شده است.

اگرچه سولانا در برابر دلار آمریکا عملکرد خوبی داشت، اما در برابر اتریوم عملکرد خوبی نداشت. بر اساس آخرین نمودارها، به نظر می‌رسد که SOL نسبت به ETH آماده تجدید حیات است. اگر سولانا بتواند سطوح مقاومت کلیدی در برابر اتریوم را بشکند، تغییراتی در پویایی بازار ممکن است رخ دهد.

اگر هر دو همزمان شروع به افزایش کنند، تعامل بین عملکردهای مربوطه Solana و Ethereum بسیار مهم خواهد بود. عملکرد سولانا در برابر اتریوم تعیین می کند که آیا می تواند زمین های از دست رفته را دوباره به دست آورد یا خیر. با این حال، قدرت آن در برابر دلار ممکن است راه را برای افزایش قوی هموار کند. با ایجاد حرکت هر دارایی بر اساس حرکت دارایی دیگر، یک حرکت صعودی هماهنگ در هر دو دارایی احتمالاً منجر به سودهای عظیم برای سرمایه گذاران خواهد شد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید