سولانا (SOL) ارتقای عمده را اعلام کرد. در اینجا چه چیزی جدید است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بنیاد سولانا راه‌اندازی برنامه‌های افزودنی توکن را اعلام کرد، یک ارتقای بزرگ به استاندارد توکن SPL.

افزونه های توکن: جدیدترین تکرار برنامه توکن Solana با همکاری مؤسسات بزرگ و تحت نظارت ساخته شده است و امکان ایجاد ابزارها و عملکردهای سفارشی را در سطح توکن با استفاده از یک رابط استاندارد برای اتصال به برنامه های Solana می دهد.

اولین افزونه‌های توکن به عنوان بخشی از نسخه 1.17 کلاینت تأیید صحت آزمایشگاه‌های Solana گنجانده شد.

برنامه‌های افزودنی توکن سولانا قابلیت‌های توکن پیشرفته‌ای را ارائه می‌کنند که نشان‌دهنده آینده توکن‌سازی در سولانا است.

افزونه های توکن به طور خاص برای سازندگان در صنایع مختلف، از جمله استیبل کوین ها، دارایی های دنیای واقعی (RWA) و پرداخت ها توسعه یافته است.

برنامه‌های افزودنی شامل قلاب‌های انتقالی است که به صادرکنندگان توکن کنترلی بر نحوه تعامل توکن‌ها و کاربران می‌دهد و یک طراحی انعطاف‌پذیر را فعال می‌کند که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا تعاملات دقیق توکن را ایجاد کنند. و هزینه‌های انتقال، که امکان دریافت هزینه‌ها را در هر بار انتقال توکن اضافه می‌کند، مدل‌های درآمد بلندمدت را برای انواع توکن‌هایی که از طریق افزونه‌های توکن ایجاد می‌شوند، ارائه می‌کند.

سایر موارد شامل نقل و انتقالات خصوصی است که به طور عمومی منبع، مقصد و نوع رمز را به اشتراک می‌گذارند، اما از شواهد دانش صفر برای رمزگذاری مبلغ انتقال استفاده می‌کنند و همچنان حقوق حسابرسی خاصی را که برای مطابقت لازم است در اختیار صادرکننده قرار می‌دهند. و غیرقابل انتقال، که تنها به صادرکننده اجازه می‌دهد تا توکن‌ها را به کیف پول دیگری منتقل کند. این قابلیت می تواند برای احراز هویت کاربران و شناسایی منحصر به فرد آنها استفاده شود.

در حال حاضر بیش از ده ها پسوند نماد وجود دارد که موارد استفاده اضافی را در سطح برنامه فعال می کند.

برخی از صادرکنندگان استیبل کوین که از Solana استفاده می‌کنند، قبلاً اجرای برنامه‌های افزودنی توکن را آغاز کرده‌اند. برای مثال، Paxos اخیراً از نمایندگی دائمی، توکن‌سازی ابرداده، قلاب‌های انتقال و سایر ویژگی‌ها برای راه‌اندازی استیبل کوین USDP خود استفاده کرده است.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید