ماکسیمالیست بیت کوین کایزر معتقد است که سولانا (SOL) به 20 دلار کاهش می یابد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مکس کایزر، مدافع برجسته بیت کوین، پیش بینی دیگری درباره سقوط عظیمی که توکن سولانا (SOL) در انتظار آن است، منتشر کرده است. طی چند ماه گذشته، کیزر حداکثری بیت کوین، سولانا را در کنار XRP، ADA و سایر آلتکوین ها مورد انتقاد قرار داده و آن را کلاهبرداری خوانده و پیش بینی کرده است که به صفر می رسد و سرمایه گذاران پول خود را از دست می دهند.

Keizer در چند سال گذشته به شدت از آلتکوین ها انتقاد کرده و آنها را کلاهبرداری می نامد. پس از افشای SEC در سال گذشته مبنی بر اینکه اینها اوراق بهادار هستند، Keizer این روایت را ادامه داد و در عین حال از XRP، SOL، ADA و سایر ارزهای دیجیتال (در واقع همه چیز به جز بیت کوین) انتقاد کرد.

سولانا پس از بیت کوین افت زیادی را نشان داد

اوایل امروز، ارز دیجیتال پرچمدار بیت کوین به طور ناگهانی 6.85 درصد از 45336 دلار سقوط کرد و به سطح 42200 دلار رسید. این به دلیل انحلال‌های عظیم 500 میلیون دلاری بود که در صرافی‌های بزرگی مانند Binance، OKX، Huobi و غیره مشاهده شد. اکثر انحلال ها بر اساس دستورات بلندمدت بوده است. OKX شاهد حذف 237.737 میلیون دلار در پوزیشن های خرید بود. بایننس شاهد انحلال 117.795 میلیون دلاری بود.

با توجه به CoinGlass، یک سفارش طولانی بیت کوین عظیم در صرافی Huobi منحل شد. ارزش آن تقریباً 15 میلیون دلار بود.

بر اساس پست انباشته یوتیوبر لارک دیویس، ارزهای دیجیتال اصلی دیگر، از جمله اتریوم (افت 6 درصدی)، سولانا (افت 8 درصدی)، و LINK (افت 11 درصدی)، بیت کوین را به دنبال داشت. XRP 11.40 درصد سقوط کرد و شدیدتر از بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر سقوط کرد. از سوی دیگر، SOL در 24 ساعت گذشته نزدیک به 20 درصد از دست داد و حتی قبل از سقوط بیت کوین، 6.11 درصد کاهش داشت.

انحلال بیت کوین توسط یک دلیل اصلی انجام شد: Matrixport گزارشی تهیه کرد این پیش‌بینی می‌کرد که SEC احتمالاً تمام درخواست‌های بیت‌کوین ETF را که توسط شرکت‌های بزرگ وال استریت ارسال می‌شود، رد خواهد کرد.

انتظار می رود SEC در این هفته ETF های بیت کوین را تایید کند

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، SEC تصمیم خود را تا 10 ژانویه اعلام می کند و تمام برنامه های کاربردی بیت کوین ETF در اختیار خود را تایید یا رد می کند (حدود یک دوجین یا بیشتر).

انتظارات برای عرضه بیت کوین ETF در ژانویه تا کنون کاتالیزور اصلی قیمت بیت کوین بوده است، زمانی که Matrixport پیش بینی منفی خود را برای تصمیم آینده SEC اعلام کرد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید