آیا سولانا (SOL) رهبر بازار خواهد شد؟ پیش بینی های کریس برنیسکه


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

علیرغم تجربه یک کاهش شدید قیمت 20 درصدی که باعث شد سکه به سطح 115 دلار سقوط کند، انعطاف پذیری آن در سطوح حمایت بحرانی بحث هایی را در مورد پتانسیل آن برای برتری در بازار ارزهای دیجیتال برانگیخته است.

کاهش قیمت، SOL را به سمت متحرک نمایی ۱۰۰ روزه حرکت داد، که با خط نارنجی روی نمودار نشان داده شد، که در بهبود دارایی نقش داشت. این پویایی به اهمیت EMA ها به عنوان شاخص های احساسات بازار اشاره می کند. با انتظار حمایت بعدی در حدود سطح تاریخی 100 دلار و سپس در 200 EMA (حدود 110 دلار)، واکنش SOL به این آستانه ها می تواند نشان دهنده حرکت بعدی آن باشد.

نمودار USDT چپ
نمودار Solana/USD از TradingView

یکی از ویژگی های قابل توجه در نمودار سولانا، تشکیل دو بالای صفحه است که قبل از آخرین اصلاح شکل گرفته است. این شکل‌گیری فنی کلاسیک معمولاً نشان‌دهنده یک معکوس بالقوه روند صعودی است که در اقدام اخیر قیمت SOL رخ داده است. الگوی دو رویه اهمیت سطح 115 دلار را تقویت می کند زیرا منعکس کننده قسمت های بالای این سازند است که در حال حاضر به عنوان یک مقاومت سفت عمل می کند.

با این حال، اگر SOL 200 EMA بالاتر از پشتیبانی خود تثبیت شود، می توانیم کمی خوشبین باشیم. اگر SOL بتواند بالاتر از سطح 110 دلار باقی بماند و هدف خود را برای پیشی گرفتن از مقاومت 115 دلاری داشته باشد، می تواند روند نزولی ناشی از تشکیل دو سطح را باطل کند و احتمالاً مسیری را برای بهبود قیمت های بالاتر ترسیم کند.

کریس برنیسک پیشنهاد می‌کند که اگرچه سولانا با چالش‌هایی مواجه است، اما مازاد سکه‌های میم با نوسان بسیار بالا می‌تواند بار دیگر به یک مورد صعودی قوی برای آن تبدیل شود.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید