Solana (SOL) 800% افزایش می یابد، عملکرد بهتری از BTC و ETH در سود سالانه دارد.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک نمایش خیره کننده از رشد، سولانا (SOL) در سال گذشته به میزان باورنکردنی 800 درصد افزایش یافته است و از ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) پیشی گرفته است. طبق داده‌های CoinGecko، سولانا در حال حاضر نسبت به سال گذشته 803 درصد رشد داشته است.

CoinGecko
نمودار روزانه SOL/USD، با حسن نیت: TradingView

اتریوم در این بازه زمانی بهتر از بیت کوین عمل کرده است، زیرا تایید نهایی برای وجوه متمرکز بر توکن است. قابل توجه است که اتریوم از ابتدای سال 51 درصد افزایش یافته است و از افزایش 45 درصدی بیت کوین پیشی گرفته است.

عملکرد بیت کوین تحت الشعاع توکن های اتریوم و سولانا قرار می گیرد زیرا علاقه به صندوق های قابل معامله در مبادلات ارزهای دیجیتال ایالات متحده به سمت دو دارایی رمزنگاری تغییر می کند. بیت کوین با افزایش چشمگیر در آغاز سال 2024 توجهات را به خود جلب کرد، پس از آن که اولین ETF نقطه ایالات متحده برای بزرگترین دارایی دیجیتال در ژانویه فعال شد.

مرتبط با

خوش بینی ناشی از ETF بیت کوین را به رکورد 73798 دلار در ماه مارس رساند، اما تقاضا و قیمت از آن زمان کاهش یافته است.

سولانا در خوش بینی ETF افزایش می یابد

سولانا اخیراً پس از اینکه ارائه دهنده صندوق قابل معامله در مبادلات VanEck برای یک محصول مبتنی بر ارز دیجیتال درخواست داد، بیشترین سود خود را در تقریبا یک ماه گذشته مشاهده کرد.

پس از ثبت اسناد در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)، توکن SOL تا 11 درصد افزایش یافت که بالاترین افزایش از پایان ماه می است.

VanEck، یکی از اولین شرکت‌هایی که صندوق‌های نقدی قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین (ETF) را در ایالات متحده راه‌اندازی کرد، روز پنجشنبه برای یک ETF جدید Solana ثبت نام کرد. صندوق جدید، به نام VanEck Solana Trust، اولین ETF Solana خواهد بود که در ایالات متحده تشکیل می شود.

مرتبط با

درخواست VanEck's Solana ETF هفته‌ها پس از تأیید SEC راه‌اندازی ETF‌های نقطه‌ای اتر (ETH) در ایالات متحده در 23 مه 2024 ارائه می‌شود.

بر اساس داده‌های CoinGecko، در زمان نگارش این مقاله، SOL با 4.92 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 145.69 دلار رسیده است و به عنوان پنجمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار قرار دارد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید