حجم Solana (SOL) 84٪ افزایش یافت – چه اتفاقی می افتد؟


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سولانا (SOL) در بحبوحه کشمکش‌های اخیر قیمت‌ها شاهد افزایش چشمگیر معیارهای کلیدی بوده است. در حالی که قیمت SOL همچنان در روند نزولی قرار دارد، حجم معاملات امروز با 84.46 درصد افزایش به 8.19 میلیارد دلار رسید. CoinGlassاین افزایش عظیم نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران کریپتو خوشبین هستند حتی اگر قیمت SOL اخیراً عملکرد خوبی نداشته است.

اگر این را تجزیه کنیم، 2.98 میلیارد دلار از کل حجم معاملات از مبادلات ارزهای دیجیتال حاصل می شود. بایننس1.60 میلیارد دلار از Bybit، 1.39 میلیارد دلار از OKX و 916.58 میلیون دلار از Bitget و غیره. این داده مهم نشان می دهد که سولانا در حال جلب توجه معامله گران از چندین پلتفرم است که یک علامت مثبت در نظر گرفته می شود.

علاوه بر این، افزایش فعالیت معاملاتی به ما در مورد انعطاف پذیری سرمایه گذاران سولانا می گوید. آنها علیرغم احساس نزولی در بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال، نسبت به چشم انداز SOL مثبت بودند. اگرچه عوامل متعددی در هنگام ارزیابی افزایش قیمت بالقوه یک سکه وارد عمل می شوند، اما خوش بینی در میان سرمایه گذاران را نمی توان به طور کامل نادیده گرفت.

مبارزه قیمت سولانا همچنان ادامه دارد

در زمان انتشار، SOL با 3.94 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته با 143.51 دلار معامله می شود. علاوه بر این، سکه در ماه گذشته 12.89 درصد کاهش داشته است که نشان دهنده علائم دردسرساز برای سولانا در اواخر است. این روند نزولی در بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال نیز مشاهده می‌شود که عمدتاً ناشی از موارد زیر است: بیت کوین (BTC).

با این حال، شاخص های اخیر نشان می دهد که SOL ممکن است از سطوح فعلی بهبود یابد. با این افزایش حجم معاملات، سولانا سیگنال های مثبتی را نیز از برخی سهام دریافت می کند شاخص های فنیبه عنوان مثال، قیمت SOL در حال حاضر بالاتر از SMA و EMA 200 روزه معامله می شود.

این یک شاخص مهم است زیرا به ما نشان می دهد که قیمت فعلی سولانا با توجه به چشم انداز بلندمدت همچنان صعودی است. علاوه بر این، نشان می دهد که افت قیمت اخیر واقعاً بر چشم انداز صعودی بیشتر سکه تأثیری نداشته است. در نهایت، می توان پیش بینی کرد که SOL ممکن است از سطح قیمت فعلی بهبود یابد.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید