حجم معاملات سولانا (SOL) 37 درصد افزایش یافت – چه اتفاقی می‌افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در دنیای همیشه در حال تغییر بازار کریپتو، اخیراً یک ارز رمزنگاری شده با افزایش قابل توجه حجم معاملات، خبرساز شده است. Solana (SOL) که اغلب به خاطر فناوری و اکوسیستم نوآورانه بلاک چین مورد تحسین قرار می گیرد، در 24 ساعت گذشته شاهد افزایش خیره کننده 37 درصدی در حجم معاملات بوده است. این افزایش به دنبال سقوط بازار هفته گذشته اتفاق می‌افتد که نشان‌دهنده تجدید قابل توجه روند صعودی است. دارایی دیجیتال.

در زمان نگارش این مقاله، سولانا با قیمت 154.13 دلار معامله می شود که تنها در 24 ساعت گذشته 5.34 درصد افزایش را نشان می دهد. اما داستان واقعی در عملکرد SOL در هفته گذشته نهفته است، جایی که رشد چشمگیر 14.00٪ داشت. این روند صعودی قابل توجه توجه سرمایه گذاران باتجربه و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده و بحث هایی را در مورد اینکه چه چیزی می تواند باعث این افزایش شود را به راه انداخته است.

سولانا حرکت صعودی را هدف قرار داده است

عوامل متعددی ممکن است در افزایش اخیر سولانا نقش داشته باشد. یکی از عوامل مهم، احساسات گسترده تر بازار است که به نظر می رسد پس از آخرین بحران در حال افزایش است. از آنجایی که سرمایه گذاران دوباره اعتماد به بازار را به دست می آورند، به دنبال پروژه های امیدوارکننده با پایه های قوی هستند و اکوسیستم قوی و قابلیت های تکنولوژیکی Solana آن را به گزینه ای جذاب تبدیل کرده است.

علاوه بر این، داده های CoinGlass آشکار می کند حجم معاملات 24 ساعته سولانا به 5.01 میلیارد دلار افزایش یافت که نشان دهنده هجوم قابل توجهی از فعالیت خرید است. این افزایش در حجم معاملات احتمالاً نشان دهنده افزایش علاقه و فعالیت در توکن SOL از سوی سرمایه گذاران خرده فروشی و نهادی است که به دنبال سرمایه گذاری در افزایش بالقوه آن هستند.

یکی دیگر از معیارهای قابل توجه، علاقه باز به SOL است که به طور قابل توجهی با 4.86٪ افزایش به 1.89 میلیارد دلار رسید. بهره باز به تعداد کل قراردادهای مشتقه معوق، مانند قراردادهای آتی یا اختیار معامله، که هنوز تسویه نشده اند، اشاره دارد. افزایش علاقه باز اغلب نشانگر رشد است مشارکت در بازار و می تواند به عنوان یک علامت صعودی برای دارایی تفسیر شود.

با نگاهی به آینده، همه نگاه ها به سولانا خواهد بود، زیرا به حرکت در آب های متلاطم بازار ادامه می دهد. به نظر می رسد SOL با فناوری نوآورانه، پشتیبانی قوی جامعه و افزایش اخیر حجم معاملات، از علاقه روزافزون به فناوری بلاک چین و امور مالی غیرمتمرکز بهره مند شود.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید