پیش‌بینی قیمت 19 می سولانا (SOL).


تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق گزارش CoinStats، قیمت بیشتر سکه ها دوباره در حال کاهش است.

نمودار چپ CoinStats

SOL/USD

نرخ سولانا (SOL) در روز گذشته 2.52 درصد کاهش یافت.

تصویر: نمای معاملاتی

قیمت SOL سطح پشتیبانی محلی را در 171.62 دلار شکست. حتی زیر این علامت، فروشندگان قوی تر از خریداران هستند. در این مورد، می توان انتظار داشت که یک اصلاح مداوم در نزدیکی منطقه 165 دلاری انجام شود.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار روزانه، نرخ بار دیگر نتوانست از سطح 175.98 دلار بالاتر برود.

مرتبط با

اگر خریداران نتوانند تا پایان روز ابتکار عمل را به دست آورند و نوار نزدیک به پایین ترین حد خود بسته شود، احتمال آزمایش منطقه 160-165 دلاری در هفته آینده وجود دارد.

تصویر: نمای معاملاتی

با نگاهی میان مدت، خریداران این شانس را دارند که زمانی که قیمت به بالای 160 دلار برسد، حرکت صعودی داشته باشند. با این حال، SOL ممکن است به زمان بیشتری برای انباشت انرژی نیاز داشته باشد. در نتیجه، معاملات جانبی بین 160 تا 180 دلار تا پایان ماه سناریوی محتمل‌تری است.

SOL در زمان نگارش این مقاله با قیمت 169 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید