پیش بینی قیمت سولانا (SOL) برای 11 آوریل


تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس CoinStats، اکثر ارزهای دیجیتال با بهبودی بازار مواجه هستند.

نمودار چپ CoinStats

SOL/USD

قیمت سولانا (SOL) از روز گذشته 4.05 درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ SOL پس از شکست اشتباه سطح پشتیبانی محلی در 170.14 دلار در حال افزایش است. اگر نوار روزانه نزدیک یا بالاتر از مقاومت بسته شود، روند صعودی می تواند به سمت منطقه 180 دلار ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

در یک بازه زمانی بزرگتر، سرمایه گذاران باید به قیمت بالای میله دیروز در 175.5 دلار توجه کنند. اگر شمع بالاتر از این سطح بسته شود، احتمال افزایش بیشتر به سمت منطقه 185-190 دلاری در چند روز آینده وجود دارد.

تصویر: نمای معاملاتی

از دیدگاه میان‌مدت، نرخ SOL بیشتر نزولی است تا صعودی، زیرا به حمایت نزدیک‌تر است.

بنابراین، اگر خریداران سطح متوسط ​​170 دلار را از دست بدهند، این اصلاح می‌تواند منجر به آزمایش محدوده 150-160 دلار شود. چنین سناریویی تا پایان ماه اعتبار دارد.

SOL در زمان نگارش این مقاله با قیمت 173.40 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید