تحلیلگر می گوید سولانا (SOL) در این معیار نادیده گرفته شده از اتریوم (ETH) بهتر عمل می کند.


روایت‌های توسعه و مقیاس‌بندی اتریوم (ETH) ممکن است برای توسعه‌دهندگان و کارآفرینان معمولی بسیار پیچیده باشد، اما برای محققان و معماران «از لحاظ فکری پاداش‌دهنده» باشد. Qiao Wang از Alliance DAO می گوید این ممکن است در مقایسه با اهداف روشن Solana (SOL) گیج کننده به نظر برسد.

“چیزی که بخش بازاریابی ETH به طرز وحشتناکی اشتباه کرد”: تحلیلگر در مورد سادگی و پیچیدگی

تحلیلگر کیائو وانگ به ۱۳۳۰۰۰ دنبال کننده خود گفت در عین حال، سولانا (SOL) به روایت باز ETH وفادار می ماند. تا “سریعترین و ارزانترین” زنجیره باشید.

وانگ تاکید کرد که “بخش بازاریابی” اتریوم (ETH) باید در گیومه قرار گیرد، زیرا نه بلاک چین و نه بنیاد اتریوم واحد مرکزی مسئول فعالیت های تبلیغاتی ندارند.

دامنه روزافزون توالی‌سنج‌های مشترک، پل‌ها و ده‌ها تجمیع، اتریوم (ETH) را برای تیم‌هایی که فقط علاقه‌مند به ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز امن و سریع به شیوه‌ای کارآمد از منابع هستند، بسیار پیچیده می‌کند.

در حالی که ممکن است «تکنوکرات‌ها و دانشگاهیان» این پیچیدگی را از نظر فکری رضایت‌بخش بدانند، اکثر تیم‌های پروژه ارزهای دیجیتال «عمل‌گرا» هستند:

اگر ماژولاریت در 5 سال به یکپارچگی از دست می‌دهد، دلیلش این خواهد بود

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، تمرکز اتریوم (ETH) بر راه حل های L2 نیز توسط جاستین بون، مدیر ارشد اجرایی Cyber ​​Capital مورد انتقاد قرار گرفت. Bons تغییر تمرکز را به بلاک چین های غیر EVM مانند Near و MultiversX متصور است.

آیا فصل “Flippenings” است؟

وانگ همچنین نتیجه می گیرد که این مشکلات قابل حل است. برای اینکه Etherans برای توسعه دهندگان جذاب تر شود، باید اصطکاک ذهنی را از بین ببرد.

در سال 2024، دنیای ارزهای دیجیتال در حال بحث در مورد معیارهای مختلفی است که سولانا (SOL) از اتریوم (ETH) بهتر عمل می کند. هفته گذشته، سولانا (SOL) از بزرگترین پلتفرم قرارداد هوشمند در نقل و انتقالات هفتگی استیبل کوین پیشی گرفت.

همچنین در اواخر دسامبر 2023، سولانا (SOL) از اتریوم (ETH) به عنوان پر استفاده‌ترین بلاک چین برای صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) در بازه‌های زمانی روزانه و هفتگی پیشی گرفت.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید