خاموشی سولانا (SOL) ممکن است به زودی پایان یابد، در اینجا دلیل آن است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بلاک چین سولانا (SOL) ممکن است در حال غلبه بر بدترین ازدحام خود باشد، همانطور که Anza، یکی از مشتریان اعتبارسنجی آن راه اندازی شد تعمیر عمده در devnet. اعتبار سنجی مشتری Solana گفت که راه حل پیشنهادی در نسخه 1.18.11 منتشر شده است و از توسعه دهندگان داخل اکوسیستم خواسته است تا برای شروع آزمایش اصلاحات، آن را ارتقا دهند.

به گفته مدیرانش، سولانا قربانی موفقیت اوست. این پروتکل که در ابتدا به عنوان یک بلاک چین با کارایی بالا ساخته شد، نتوانست سطح ترافیک دریافتی خود را در سال گذشته پیش بینی کند و باعث ازدحام و قطعی های گاه به گاه شبکه شود. برای حل این مشکل، یکی از بنیانگذاران آناتولی یاکوونکو توضیح داد که چگونه باید زمان را در جستجوی یک راه حل دائمی در نظر گرفت.

در اصلاح منتشر شده توسط Anza، برخی از تغییرات عمده عبارتند از: بسته های staked و unstaked ارسال شده/throttled، BankingStage Redirect Filter، مشتری شرط بندی شده پیش فرض در LocalCluster، و رفع FailedVerification در میان سایر موارد. همانطور که مشخص شد، این اصلاحات هنوز در شبکه اصلی در دسترس نیستند. هنگامی که توسعه دهندگان ویژگی ها را آزمایش کردند و بازخورد ارائه کردند، مهندسان Anza اکنون از این پاسخ ها برای تکمیل راه حل قبل از راه اندازی آن در شبکه اصلی استفاده می کنند.

شایان ذکر است که این یکی از مهم‌ترین اصلاحاتی است که پروتکل سولانا دریافت می‌کند و نشانه پایان احتمالی خطر قطعی است که اخیراً آن را آزار داده است.

آیا سولانا می تواند از اتریوم بیاموزد؟

اتریوم یکی از کاربردی ترین بلاک چین های موجود در بازار است و به دلیل به روز رسانی های مداوم برای بهبود عملکرد خود، این برچسب را به دست آورده است. سال گذشته، اتریوم ارتقاء شانگهای و ارتقاء Dencun را راه اندازی کرد و قصد دارد برای امنیت و ثبات شبکه، ارتقاء Electra را راه اندازی کند.

همه این ارتقاها قبل از اجرای عمومی مراحل مختلف آزمایش را طی می کنند تا دوام خود را افزایش دهند. برای اینکه سولانا راه حلی دائمی برای این چالش بیابد، باید چنین رویکردی برای آزمایش اصلاحات و اطمینان از کارکرد آن‌طور که در نظر گرفته شده است، اتخاذ شود.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید