داده‌های سود باز سولانا (SOL) تصویر صعودی را نشان می‌دهد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سولانا (SOL) یکی از توکن‌هایی با نامنظم‌ترین منحنی‌های رشد در اکوسیستم ارز دیجیتال است. در حال حاضر، قیمت Solana با 1.92% کاهش به 165.94 دلار رسیده است. این قیمت بسیار کمتر از بالاترین قیمت 24 ساعته قبلی 180.17 دلار است.

چنین نوسانات قیمتی در بازار نادر است و اگرچه روند نزولی آشکاری وجود دارد، داده های سولانا با بهره باز (OI) تصویر متفاوتی را نشان می دهد. طبق داده های Coinalyze، OI با افزایش 2.37 درصدی در 24 ساعت گذشته به 2 میلیارد دلار رسید. از منظر مشتقات با OI بزرگ، مشخص می شود که بازار در SOL صعودی است.

مرتبط با

این روند صعودی برای ارز دیجیتال قابل توجه است، زیرا بلومبرگ قبلاً گزارش داده بود که فروش Solana توسط FTX Estate به پایان رسیده است. این یک به روز رسانی بسیار مهم است که اهمیت آن به فشار فروش شدید ایجاد شده توسط شرکت ورشکسته روی ارز دیجیتال بستگی دارد.

پس از فروپاشی FTX، صرافی راه های کافی برای جمع آوری سرمایه برای بازپرداخت طلبکاران و کاربران خود را بررسی کرد. این شرکت که یکی از بزرگترین دارندگان سولانا و سایر آلتکوین ها است، مجوز حراج این توکن ها را دریافت کرده است. بزرگترین ذینفعان این حراج های برنامه ریزی شده شرکت هایی مانند Pantera بودند.

تحلیلگران بازار بر این باورند که با کنار گذاشتن ترس از فروش، سولانا اکنون ممکن است اجازه داشته باشد با قیمت گذاری بر اساس نیروهای طبیعی تقاضا و عرضه روبرو شود. این احتمالاً باعث افزایش شدید سکه می شود زیرا از نظر بسیاری کمتر از ارزش گذاری شده است.

مرتبط با

طی چند ماه گذشته، سولانا با حل مسائل تراکم شبکه با استقرار پایدار در شبکه اصلی، ثروت خود را تغییر داده است. علاوه بر افزایش داده‌های بهره باز، سولانا بر اساس پیش‌بینی‌های ETF که به دنبال آزمایش مجدد ۲۰۰ دلار در میان مدت است، از پشتیبانی اساسی برخوردار است.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید