آیا سولانا (SOL) در آستانه بازگشت است؟ 180 دلار به آینده نگاه می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

زمانی که دارایی روی پدال گاز در نزدیکی سطح 170 دلار قرار می گیرد و احتمالاً مسیر را تغییر می دهد، سولانا آماده بازگشت است. امیدواریم سطح قیمتی که در عنوان این مقاله ذکر شد در مدت کوتاهی نبوی شود. به نظر می رسد اقدام اخیر قیمت نشان می دهد که سولانا می تواند برای یک شکست قابل توجه آماده شود زیرا سطح 180 دلار را در آینده نزدیک آزمایش می کند.

اکنون وقتی شاخص های فنی را روشن می کنیم، سیگنال های خرید زیادی در قیمت سولانا در نمودار روزانه وجود دارد. قیمت کاملاً بالاتر از میانگین متحرک 50 روزه است که به عنوان یک پشتیبان مهم در رالی روند صعودی است. RSI رو به بالا هنوز جایی برای رفتن دارد تا اینکه به 70 برسد و در حال حاضر بالای سطح 50 است که نشان دهنده افزایش فشار خرید است.

حل کرد
نمودار SOL/USDT از TradingView

در همین حال، حجم در چند روز گذشته به شدت افزایش یافته است. این نشان دهنده افزایش تقاضا و اعتماد سرمایه گذاران به آینده سولانا است. نشانگر MACD همچنین نشان می دهد که سیگنال های صعودی با عبور خط MACD از بالای خط سیگنال دست نخورده باقی می مانند. البته مسیر رسیدن به 180 دلار برای سولانا بسیار چالش برانگیز خواهد بود. اولین مقاومت بحرانی حدود 175 دلار خواهد بود، جایی که قیمت در گذشته با مقاومت مواجه شده است.

مرتبط با

اگر سولانا بتواند از این میزان عبور کند، هدف بعدی سطح 180 دلار خواهد بود. اگر سولانا بتواند این سطح را بیشتر بشکند، رالی گاو نر می تواند حتی بالاتر رفته و به سطح 200 دلار برسد. سرمایه گذاران پیش از ETF اتریوم چشم انداز مثبتی دارند. تحلیلگران معتقدند سولانا در ردیف بعدی برای ETF قرار دارد. با این حال، عاقلانه تر است که منتظر تایید ETF اتریوم باشیم.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید