سولانا (SOL) حمله اصلی معراج، هدف مهم بعدی قفل شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اکوسیستم ارزهای دیجیتال گسترده تر در یک روند صعودی است و سولانا (SOL) ممکن است بزرگترین ذینفع از این افزایش مداوم باشد. آلتکوین برتر با افزایش 20.1 درصدی در 24 ساعت گذشته رتبه خود را به عنوان پنجمین ارز دیجیتال بزرگ تثبیت کرد و قیمت خود را به 102.36 دلار رساند.

میز 1 بعدی سمت چپ. منبع: CoinMarketCap

این افزایش اخیر به سولانا کمک کرد تا نقطه مقاومت 100 دلاری را به دست آورد و در 24 ساعت گذشته تا سقف 103.80 دلار معامله شد.

گاوهای نر سولانا حریص می شوند

اندازه‌گیری‌های اکوسیستم سولانا گواه این است که این رالی جدید می‌تواند یک پیشرفت جالب باشد. با توجه به چشم انداز فعلی، عملکرد هفتگی سولانا به تدریج در حال جبران زیان های هنگفتی است که قیمت ها در این دوره همچنان 10 درصد پایین تر است. با این حال، در نمودارهای ماهانه، سولانا تاکنون بیش از 30 درصد رشد داشته است.

یکی دیگر از شاخص‌های مهم که نشان می‌دهد سولانا ممکن است برای یک صعود فوری‌تر آماده باشد، بازگشت احساسات در میان معامله‌گران است.

در حالی که داده های زنجیره ای در حال حاضر هیجان خریدار را با افزایش 43.36 درصدی حجم معاملات به 4,126,722,552 دلار نشان می دهد، گاوهای نر سولانا به طور خاص وارد منطقه “طمع” شده اند که نشان می دهد ممکن است در روزهای آینده جریان سرمایه بیشتری ثبت شود.

احیای اکوسیستم پول میم سولانا

علیرغم نرخ رشد نسبتاً تندتر، عملکرد سولانا با بیت کوین (BTC)، بزرگترین ارز دیجیتال که در حال حاضر احساسات بازار را به طور مثبت شکل می دهد، ارتباط نزدیکی دارد. از این منظر، اجتناب ناپذیر است که میم کوین های سولانا نیز شاهد احیای مجدد باشند زیرا ارز دیجیتال روند صعودی را نشان می دهد.

پرچمدار میم کوین BONK ضربه بزرگی را از طرف خرس‌های خود گرفت زیرا ورودی‌های جدیدی که قبلا مشتاقانه پیش‌بینی می‌شد مانند Dogwifhat با ایجاد کف‌های قیمتی جدید از بین رفت. به طور کلی، احیای مداوم Solana می تواند قیمت سکه را به 110 دلار به عنوان هدف بعدی در کوتاه مدت برساند، در حالی که باعث احیای بی سابقه ای در اکوسیستم میم کوین شود.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید