سولانا (SOL) بازگشتی غیرمنتظره دارد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سولانا پس از اصلاح جزئی اخیر خود برای اولین بار در بازار غوغا می کند. در یک تغییر غیرمنتظره، سولانا با موانع فنی قابل توجهی مواجه است و حرکت‌های اخیر نشان می‌دهد که سولانا ممکن است در آستانه بازیابی موقعیت خود در کانال صعودی قیمت که در نمودار SOL/USDT دیده می‌شود، باشد.

اخیرا، سولانا با مرز پایین کانال قیمت صعودی، که در حال حاضر درست بالای سطح 105 دلار قرار دارد، معاشقه کرده است. دارایی از این سطح برگشته است، که نشان دهنده یک منطقه حمایتی قوی است که می تواند بازگشت به روند صعودی قبلی را تسریع کند. قیمت فعلی معامله در حدود 111 دلار، انعطاف پذیری SOL را نشان می دهد، که از پایین ترین سطح اخیر بازگشته و نشانه روند صعودی بالقوه است.

https://www.tradingview.com/
نمودار SOL/USDT از TradingView

مقاومت اصلی بعدی برای SOL نزدیک به سطح 120 دلار است و اگر این سطح را بشکند، می تواند بازگشت دارایی به کانال صعودی را تأیید کند. شکستن این نقطه احتمالاً علاقه خرید بیشتری را به خود جلب می کند و به طور بالقوه قیمت ها را به سمت سطوح مقاومت بالاتر نزدیک به 130 دلار و بالاتر می برد.

سطوح پشتیبانی برای تماشا 105 دلار است که با مرز پایین کانال قیمت همراستا است و 100 دلار، که همچنین سطح روانی است که با میانگین متحرک 100 روزه منطبق است. این سطوح آزمایش شده اند اما دست نخورده باقی مانده اند که نشان دهنده علاقه شدید خریداران است.

روند سولانا نشانه هایی از معکوس شدن روند صعودی را نشان می دهد. قیمت بالاتر از میانگین های متحرک اصلی معامله می شود و در تلاش است تا مرز پایین کانال صعودی را بشکند. نمایه حجم در حال افزایش است که نشان دهنده افزایش علاقه به دارایی است.

در جهت صعودی، اگر SOL سطح مقاومت 120 دلاری را کاهش دهد، احتمالاً می تواند نشان دهنده یک بازگشت محکم به فرم باشد و به طور بالقوه جرقه ای را ایجاد کند که یادآور اوج های گذشته است.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید