Solana (SOL) در بازیابی ازدحام شبکه اصلی 9 درصد افزایش یافت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سولانا (SOL) دلایل زیادی برای حرکت سهموی دارد زیرا اعضای انجمن پس از انتشار یک به‌روزرسانی بزرگ به وجد آمده‌اند. اصلاح تراکم در شبکه اصلی. با توجه به به روز رسانی جدید بلاک چین، نسخه ارتقا یافته جدیدی به نام v1.17.31 منتشر شده است و اکنون در دسترس اعتبار دهندگان MainnetBeta است.

طی چند سال گذشته، سولانا با ازدحام بزرگی مواجه شده است که آسیب زیادی به برنامه های میزبانی شده روی آن، دارایی های سرمایه گذاران و در نهایت شهرت آن وارد کرده است. مشکلات تراکم با انفجار میم کوین ها در بلاک چین تشدید شده است. این میم کوین ها به سولانا کمک کردند تا در معیارهای کلیدی معاملاتی از اتریوم پیشی بگیرد، اما همچنین یک مشکل عملکردی بزرگ برای شبکه ایجاد کردند.

با توجه به ارتقای جدید، سولانا تأیید کرد که رفع مشکل به طور مستقیم به حل مشکلات ازدحام که با آن مواجه است کمک می کند. قبل از این نسخه، بسیاری از توسعه‌دهندگان و مشتریان اعتبارسنجی مانند Anza به‌روزرسانی‌های عمده‌ای را برای شبکه آزمایشی منتشر کرده بودند، زیرا تلاشی هماهنگ برای کمک به عیب‌یابی مشکلات در شبکه انجام شده بود.

با این اصلاح، بسیاری از راه‌اندازی‌های پروژه متوقف شده، برنامه‌های خود را برای از سرگیری و همچنین شروع به کار در حال حاضر که پایداری شبکه تضمین شده است، ابراز کرده‌اند.

پاسخ قیمت سولانا (SOL).

نسخه جدید رفع تراکم Solana قیمت SOL را 9.24 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش داد و به 154.43 دلار رساند. در حالی که این رشد منجر به بهبودی گسترده‌تر بازار پس از حمله آخر هفته شده است، اطمینان به بازگشت به حالت عادی و حل مشکلات تراکم به افزایش قابل توجه رشد سکه در بلندمدت کمک می‌کند.

در حال حاضر، سولانا به عنوان پنجمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار رتبه بندی می شود و با احیای شبکه، تقاضا برای Solana در حال افزایش است و به کاهش عرضه کمک می کند که به زودی می تواند باعث افزایش بیشتر قیمت ها شود.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید