سولانا (SOL) به عنوان سقوط قیمت کریپتو در سبز است


فهرست

  • چرا بازار کریپتو سقوط کرد؟
  • بیش از 661 میلیون دلار منحل شد

سولانا (SOL) به‌عنوان تنها ارز رمزنگاری‌شده بزرگی ظاهر شد که در بین 10 ارز برتر از نظر ارزش بازار، سود ثبت کرد.

طبق داده‌های CoinGecko، SOL در 24 ساعت گذشته 6.8 درصد افزایش یافت و به 177.31 دلار رسید.

این در زمانی اتفاق می‌افتد که ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت‌کوین و اتریوم در وضعیت قرمز قرار دارند، در حالی که بازار ارزهای دیجیتال گسترده‌تر ضررهای قابل توجهی را تجربه می‌کند.

چرا بازار کریپتو سقوط کرد؟

بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر با یک رکود مواجه است و همه ارزهای رمزپایه اصلی در قرمز معامله می شوند. بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو، در 24 ساعت گذشته 7 درصد سقوط کرده است.

به طور مشابه، اتریوم و XRP نیز حدود 7 درصد سقوط کردند، در حالی که Dogecoin بدترین عملکرد را در بین 10 ارز دیجیتال برتر داشت و 9.5 درصد از ارزش خود را از دست داد.

منشاء این کاهش گسترده ارزش را می توان به جابجایی های قابل توجه وجوه به بایننس، یکی از بزرگترین صرافی های ارزهای دیجیتال در جهان، ردیابی کرد.

با توجه به این زنجیره نگاهیک تراکنش قابل توجه شامل 4637 بیت کوین (به ارزش تقریبی 329 میلیون دلار) که به کیف پول داغ بایننس منتقل شد، اوایل امروز مشاهده شد. این تراکنش منعکس کننده حرکت مشابهی است که هنگام سقوط قیمت بیت کوین در 5 مارس رخ داد و به نوسانات فعلی بازار افزود.

بیش از 661 میلیون دلار منحل شد

کاهش اخیر قیمت ارزهای دیجیتال منجر به نقدینگی قابل توجهی در بازار شده است. بر اساس داده‌های CoinGlass، بیش از ۶۶۱ میلیون دلار ارز دیجیتال تنها در ۲۴ ساعت گذشته نقد شده است.

این شامل مقدار نامتناسبی از موقعیت های خرید 525.86 میلیون دلاری است. این نشان می دهد که بسیاری از معامله گرانی که روی افزایش قیمت ها شرط بندی می کردند، غافلگیر شدند.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید