سولانا (SOL) بر اتریوم (ETH) تسلط دارد: بنیانگذار Glassnode


به گفته یان آلمان، یکی از بنیانگذاران گلاسنود، چرخش سرمایه در بازار ارزهای دیجیتال آغاز شده.

آلمان خاطرنشان کرد که سولانا (SOL) در حال حاضر بر اتریوم (ETH) تسلط دارد. ارزیابی او پس از آن صورت گرفت که اولی از 27 می تقریباً 10 درصد نسبت به دومی افزایش یافت.

جفت SOL/ETH پس از تصویب چندین صندوق قابل معامله در بورس اتریوم (ETF) توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در اوایل این ماه کاهش قابل توجهی را تجربه کرد. در 27 می، قیمت اتریوم در صرافی Bitstamp تا 3973 دلار افزایش یافت. اما هیجانی که در اطراف رئیس SEC بسیار تحسین شده بود به سرعت از بین رفت و ETH در عرض چند روز 7 درصد از ارزش خود را از دست داد. SEC هنوز بیانیه های ثبت نام S-1 را برای فعال شدن این ETF ها تایید نکرده است.

در عین حال، تسلط بیت کوین در بازار پس از گذشتن از مرز 56 درصد، از 6 می تا کنون بیش از 4 درصد سقوط کرده است.

مرتبط با

هنگامی که یک ارز دیجیتال خاص افزایش می یابد، زمانی که سرمایه گذاران سود خود را می گیرند و روی دارایی های دیگر شرط بندی می کنند، آرام می شود. چرخش سرمایه در ارزهای دیجیتال می‌تواند در داخل نیز رخ دهد، به این معنی که همان ارز دیجیتال با قیمت‌های متفاوتی خریداری می‌شود.

علیرغم ضعف اخیر، بیت کوین هنوز هم با اتریوم از سال تا به امروز سر و صدا دارد. این دو ارز دیجیتال به ترتیب 77.71 درصد و 79.38 درصد افزایش یافتند.

سولانا ETF؟

پس از اینکه بیت کوین و اتریوم از هیجان ETF سود بردند، اکنون تحلیلگران در حال بررسی سایر رقبای بالقوه ارزهای دیجیتال هستند.

مرتبط با

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayبرایان کلی، نویسنده CNBC پیش بینی کرد که سولانا می تواند دارایی دیجیتال بزرگ بعدی باشد که ETF خود را دریافت کند. این دیدگاه نیز هست به اشتراک گذاشته شده است توسط آنتونی اسکاراموچی سرمایه دار آمریکایی و بانک بریتانیایی اجاره استاندارد.

در همان زمان، بورس کالای شیکاگو (CME) اخیراً شایعات مربوط به راه اندازی احتمالی معاملات آتی مبتنی بر سولانا را خاموش کرد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید