شکل‌گیری صعودی سولانا (SOL) به یک معکوس حماسی در صورت تکرار تاریخ اشاره می‌کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سولانا، پنجمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، در صورت تکرار تاریخ ممکن است در آستانه تغییر قیمت باشد.

یک تحلیلگر و سرمایه‌گذار ارزهای دیجیتال و سهام که با نام Jelle در X شناخته می‌شود، به الگوی نموداری اشاره کرد که به طرز وحشتناکی شبیه الگوی نمودار SOL قبل از صعود آن در سال 2022 است. مشاهدات این تحلیلگر با دوره ای از عدم اطمینان در بازار همزمان است. سولانا به همان اندازه تحت تأثیر قرار گرفت.

در سال 2022، این تنظیمات فنی خبر از افزایش قیمت قابل توجهی برای SOL داد و باعث شکست و در نتیجه یک روند صعودی شد. این الگو شبیه یک شکل مثلث نزولی است که معمولاً یک الگوی ادامه نزولی در نظر گرفته می شود. با این حال، هنگامی که از یک روند نزولی قابل توجه پیروی می کند، ممکن است نشان دهنده یک معکوس باشد.

در حال حاضر، سولانا رفتار بازار مشابهی از خود نشان می دهد و این الگو در حال تکمیل است. این یک مقطع حساس است که در آن انتظار می‌رود قیمت به پایین‌ترین حد خود برسد و از بین برود. اگر تاریخ راهنما باشد، شکست می تواند به سمت بالا حرکت کند و به طور بالقوه روند منفی اخیر SOL را معکوس کند.

مرتبط با

در زمان نگارش این مقاله، SOL با 1.72 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 139 دلار رسیده است.

آیا تاریخ تکرار خواهد شد؟

در حالی که الگوها می توانند بینشی در مورد حرکات بالقوه بازار ارائه دهند، مهم است که به یاد داشته باشید که آنها پیش بینی کننده های بی اشتباه نیستند. عوامل مختلف، از جمله احساسات بازار، تحولات اساسی در اکوسیستم سولانا و شرایط اقتصادی گسترده‌تر، ممکن است بر نتیجه تأثیر بگذارند.

بازار از نزدیک شرایط قیمت SOL را زیر نظر دارد. شکست در بالای خط روند بالا می تواند بازگشت صعودی را تأیید کند و شروع یک روند صعودی جدید را نشان دهد. در مقابل، عدم خروج می تواند نشان دهنده تثبیت مداوم یا کاهش احتمالی باشد.

مرتبط با

در حال حاضر، در صورت تکرار تاریخ، همه نگاه ها به SOL برای دستاوردهای بالقوه است، زیرا الگوها همیشه به طور کامل تکرار نمی شوند، اما اغلب قافیه هستند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید