سولانا (SOL) سطح مقاومت کلیدی 150 دلاری را می شکند: بعدی چیست؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سولانا در نهایت سطح مقاومت 150 دلاری را شکست و مبنایی برای ادامه رالی ایجاد کرد. این نقطه عطف مهم است زیرا سطح مقاومتی که SOL شکسته است به عنوان مانعی بین بازار صعودی و نزولی در نظر گرفته می شود.

با این حال، با وجود پیشرفت، کاهش محسوسی در حجم تراکنش وجود دارد. این به طور بالقوه می تواند نشان دهنده عدم باور در پشت این حرکت باشد و سوالاتی را در مورد پایداری قیمت بالاتر از این سطح ایجاد کند. اگر حجم افزایش نیابد، شکست بالای 150 دلار ممکن است ادامه پیدا نکند و احتمالاً منجر به اصلاح قیمت شود.

حل کرد
نمودار Solana/USDT از TradingView

EMAهای 26 روزه و 50 روزه منعکس کننده سطوح مقاومت مهمی هستند که SOL باید برای حفظ حرکت صعودی بر آنها غلبه کند. اگر این سطوح با اطمینان و حجمی که با آنها همراه است غلبه نکنند، می توانند به عنوان یک کاتالیزور برای تغییر روند نزولی عمل کنند.

برای ظهور یک سناریوی رشد، سولانا باید یک سطح حمایت جدید بالاتر از سطح اخیراً 150 دلاری را ایجاد کند. اگر SOL بتواند موقعیت خود را بالای این خط حفظ کند، چالش بعدی مبارزه با EMA ها خواهد بود.

شکست متقاعد کننده بالاتر از میانگین متحرک نمایی 26 روزه نزدیک به 160 دلار و متحرک نمایی 50 روزه می تواند راه را برای قیمت های بالاتر باز کند و 170 دلار به عنوان مقاومت روانی بعدی عمل می کند.

با نگاهی به آینده سولانا، ادامه رشد آن به احساسات بازار پس از نصف شدن، پیشرفت‌های پروژه و توانایی خریداران برای افزایش قیمت‌ها و حفظ آن بستگی دارد. سکه های میم همچنین می توانند به عنوان یک کاتالیزور قدرتمند برای سولانا عمل کنند.

اقدام قیمت سولانا وضعیتی هیجان انگیز اما ناپایدار را نشان می دهد. با در پیش بودن سطوح مقاومت کلیدی و نیاز به افزایش حجم، سولانا به حمایت خرید بسیار بیشتری نسبت به وضعیت فعلی بازار ارزهای دیجیتال نیاز دارد. متاسفانه احتمال بازگشت هنوز در هاله ای از ابهام است.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید