آیا سولانا (SOL) در شرف انفجار است؟ معیارهای پنهان خیلی چیزها را می گویند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سولانا اخیراً روزهای سختی را سپری کرده است. بر اساس شاخص احساسات شبکه Santiment، بسیاری از مردم در این مورد احساس خوبی ندارند، به خصوص که در تاریخ 6 فوریه یک قطعی شبکه رخ داد که منجر به احساسات تضعیف کننده در اطراف این دارایی شد. اما اکنون برخی می گویند که قیمت سولانا ممکن است افزایش یابد زیرا بسیاری از مردم انتظار آن را ندارند.

وقتی بسیاری از مردم فکر می کنند قیمت چیزی کاهش می یابد، گاهی اوقات برعکس این اتفاق می افتد. برخی از مردم فکر می کنند چنین چیزی ممکن است برای سولانا اتفاق بیفتد. احساسات پیرامون سولانا در یک نقطه پایین است، که می تواند به این معنی باشد که زمان آن فرا رسیده است که همه چیز شروع به نگاه کردن کند.

SOLUSD
نمودار SOL/USDT از TradingView

اگر به نمودار قیمت سولانا نگاهی بیندازیم، می بینیم که 179.38 دلار است. اگر بخواهیم یک رالی ببینیم، باید از نقطه سخت 180 دلار عبور کنیم. اگر بتواند این کار را انجام دهد، شاید در فاز بعدی به 200 دلار برسد. اما ابتدا Solana باید بالاتر از میانگین قیمت 50 روزه 155.24 دلار بماند. این خطی است که اگر بخواهیم شاهد افزایش قیمت باشیم، نباید از آن عبور کنیم.

اگر قیمت به زیر 155.24 دلار کاهش یابد، نقطه بعدی که کاهش می تواند متوقف شود، نزدیک به میانگین قیمت 100 روزه 134.59 دلار خواهد بود. اگر بیشتر کاهش یابد، میانگین قیمت 200 روزه 102.77 دلار نکته مهم بعدی خواهد بود که می تواند به توقف کاهش و تغییر اوضاع کمک کند.

در حالی که بسیاری از مردم در حال حاضر امید زیادی به سولانا ندارند، این می تواند نشانه ای از شروع افزایش قیمت باشد. همچنین یک استراتژی وجود دارد که در آن سرمایه‌گذاران تصمیم می‌گیرند در مقابل احساسات بازار معامله کنند و در عوض دست برتر را به دست آورند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید