آیا سولانا (SOL) به 150 دلار نزدیک می شود؟ قیمت در حال حرکت است


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سولانا اخیراً در حالی که بهبودی ادامه دارد، تحرکات قدرتمندی در بازار انجام داده است. با روندهای فعلی، ممکن است در نهایت شاهد بهبود و عقب نشینی باشیم که همه منتظر آن بوده ایم.

طبق آخرین نمودار، سولانا در حال حاضر در حدود 141.03 دلار معامله می شود. یک سطح حمایت مهم در 131.55 دلار ایجاد شد زیرا قیمت با موفقیت به بالای 200 EMA صعود کرد. 50 EMA و 100 EMA بالاتر از قیمت فعلی هستند و می توانند به ترتیب به عنوان سطوح مقاومتی نزدیک به 146 و 142 دلار عمل کنند.

تصویر مقاله
نمودار Solana/USDT توسط TradingView

علاقه و مشارکت در SOL از افزایش قابل توجه حجم معاملات مشهود است. افزایش حجم نشان می دهد که خریداران در حال فعال تر شدن هستند که دلگرم کننده است. SOL فضای زیادی برای افزایش دارد زیرا RSI در حال حاضر روی 49.02 است، که نشان می دهد نه بیش از حد خرید شده است و نه بیش از حد فروش.

با 50 EMA در 146 دلار و 100 EMA در 142 دلار، مقاومت در اطراف است. اگر بتواند از این سطوح فراتر رود، آستانه 150 دلار هدف مهم بعدی برای SOL است. 200 EMA در 131 دلار و 126 دلار، که در طول تاریخ به عنوان سطح حمایت عمل می کردند، سطوح حمایتی نزولی هستند.

مرتبط با

مدیر عامل بایننس واقعیت مهم ETF بیت کوین را ارائه می دهد

تمایل کلی بازار نسبت به ارزهای دیجیتال به تدریج در حال بهبود است، با علاقه نهادی و پذیرش گسترده‌تر، پایه‌ای قوی برای بهبودی فراهم می‌کند. سولانا که به معاملات سریع و اکوسیستم قوی خود معروف است، از این تغییر در بازار سود زیادی خواهد برد.

با معرفی فناوری‌های جدید مانند BLinks و ساده‌سازی یکپارچه‌سازی و پیاده‌سازی شبکه، ارزش اساسی سولانا با وجود بازار راکد در حال افزایش است.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید