سکه های سولانا میم با خروج از بازار نابود می شوند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

میم سکه های مبتنی بر سولانا دوران سختی را پشت سر می گذارند. بسیاری در 24 ساعت گذشته شاهد شکست های قابل توجه و روند منفی قیمت هستند. با نگاهی به تصویر بزرگ‌تر، به نظر می‌رسد که بازیکنان در بازار سکه‌های میم تمرکز خود را به دیگر پلتفرم‌های بلاک چین مانند Base تغییر می‌دهند تا فرصت‌های بیشتری پیدا کنند، یا صرفاً به این دلیل که معتقدند پتانسیل سولانا Meme coin تمام شده است.

سولانا پیشرفت های بزرگی را می بیند. جای تعجب نیست که این دارایی ها به تدریج ارزش خود را از دست می دهند. سکه های میم بسیار سوداگرانه هستند، تقریباً مانند قمار، و خطرات آن زیاد است. اغلب اوقات، سازندگان این سکه‌ها می‌توانند با حذف تمام نقدینگی، وضعیت را دور بزنند و تا 100 درصد ضرر کنند، به خصوص اگر نقدینگی قفل نشده باشد. سایر تاکتیک‌های کلاهبرداری شامل مسدود کردن کیف پول است که می‌تواند وجوه سرمایه‌گذاران را به دام بیاندازد.

حل کرد
نمودار Solana/USDT از TradingView

داده‌های مربوط به سکه‌های اصلی سولانا که بر اساس ارزش‌گذاری کاملاً رقیق‌شده مرتب شده‌اند، روندی پایدار را نشان می‌دهند: بیشتر آنها قرمز هستند، با کاهش قابل توجه در روز گذشته. این روند منحصر به سولانا نیست، زیرا سایر سکه های میم محبوب نیز به شدت در حال خونریزی هستند. سرمایه‌گذاران احتمالاً به زنجیره‌های مختلف روی می‌آورند و به دنبال ریسک و قرار گرفتن در معرض میم کوین در جای دیگری هستند.

هنگامی که به طور جداگانه مشاهده می شود، عملکرد Solana (SOL) نیز در یک روند نزولی است. SOL اخیراً با وجود شکست موفقیت آمیز مثلث متقارن، شاهد روند نزولی بوده است. متأسفانه پس از چند روز معاملات بالای الگو، قیمت کاهش یافت.

اساسا، میم های سولانا به آرامی در حال از بین رفتن هستند. از آنجایی که نوسانات و ریسک زیان بالاست، سرمایه گذاران در این زمینه باید با احتیاط عمل کنند. جریان خروجی فعلی نشان دهنده یک روند نزولی برای سکه های میم سولانا است. با این حال، همانطور که در گذشته ثابت شده است، سرمایه گذاران حافظه کوتاهی دارند و روند میم کوین ممکن است بازگشته باشد. ممکن است در زنجیره متفاوتی اتفاق بیفتد، اما سولانا به عنوان یکی از بهترین نامزدها برای چنین تغییری برجسته است.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید